AŠ Ikona vmgonline

Vėlyvieji pusryčiai: įvairovė Bankoke

Prie Bankokui įprasto ritmo prisitaikyti europiečiui reikia bent savaitės. Čia visi, neaišku, dėl kokių priežasčių šypsosi. Rodos, jokios problemos nekamuoja, o visas miestas, vos išėjus iš oro uosto, pakvimpa smilkalais. Lyg taksistas važiuotų gatve ir pro langą dūmytų smilkalą.

Vėlyvieji pusryčiai gatvėje

Bankokas turtingas įvairaus maisto gausybe bei atviras pasirinkimams. Gatvės maistas – tai, ko čia šiukštu negalima praleisti. Daugelis bijo valgyti gatvėje dėl rizikos apsinuodyti, bet juk apsinuodijama ir geriausiuose pasaulio restoranuose. Tad siūlau nesibaiminti ir būtinai paragauti gatvėje per kelias minutes pagaminamo tailandietiško „pad thai“ – garantuoju, kad grįžę namo norėsite pakartoti šį patiekalą savo gamindami virtuvėje. Tad patariu pusryčiauti gatvėje, svarbiausia matyti kaip jums gamina maistą ir mėgautis, nes už „pad thai“, „Khao tom“ ar tailandietišką omletą sumokėsite kiek daugiau nuo 1 iki 3 eurų. Žodžiu, Bankokas – rojus išprotėjusiems dėl maisto.

Tailandietiškas omletas gatvėje kainuoja mažiau nei 2 eurus.


„The Rain Tree Café“, 61 Witthayu Road (Wireless Rd.), Bangkok, Thailand

Jūrų gėrybių ir žuvies Bankoke būtina paragauti. Kaip ir šviežių mums egzotiškų vaisių. Tad pildau lėkštę omarais, austrėmis, figomis ir drakono vaisiais – akys nori visko. Tad verta keliauti su kompanija, nes pasidalinti bus kuo. O ir kainos kaip vietai miesto centre ne itin aukštos – už pusryčius sumokėsite 12-14 eurų.

Vėlyvieji pusryčiai sekmadieniais 12:00 iki 15:30.

Švieži vaisiai pusryčiams.


Jūrų gerybių gausa.


Jūrų gėrybių asorti.


„Trader Vic’s”, 257 Charoennakorn Road, Bangkok, Thailand

Šioje vietoje toliau nuo miesto centro ant Bankoku tekančios „Chao Phraya“ upės kranto rasite platų tailandietiškų ir polinezijos valgių asortimentą. Vietiniai čia valgo puikų kiaulienos kepsnį ar brandintą jautienos nugarinę. Būtinai užsukite ir ne pusryčių metu. O per vėlyvuosius sekmadienio pusryčius rekomenduoju atėjus teirautis pusryčių pasiūlymo „Mai Tai“ – būsite pavaišinti kokteiliu „Mai Tai“, dar geriau, kad galima rinktis iš trijų rūšių: šaltojo su pipirmėtėmis ir juodąja arbata; Margaritos, pina colada ir mojito junginį; brandinto ąžuolo statinėse „Mai Tai“. Negaliu patikėti kad ir tokių pusryčių būna!

Be 20 eurų vargiai apsieisite.

Vėlyvieji pusryčiai sekmadieniais 11:30 iki 15:00.

Sniegažuvė su oranžiniu “Miso” padažu.


Atėję vėlyvųjų pusryčių sekamdienį, būsite pavaišinti kokteiliu “Mai Tai” (“Traider Vic’s” nuotr.)


Jūrų gerybių ir kiaulienos dešrelių grilis.


Jūsų vėlyvasis Robertas,

Iki!

#miestas #kelionės #kurvalgyti #pusryčiai #skanu #bankokas #kąaplankyti #Tailandas

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg