Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Urtė rekomenduoja: brangiausi pusryčiai pasaulyje

Kaip manote, kiek gali kainuoti brangiausi pusryčiai pasaulyje? Kiek manote, tiek ir mokėkite, nes visos lėšos yra reikalingos. Ir visos lėšos skiriamos kilniems tikslams. Judėjimas „More Than Brunch“ kviečia visus vėlyvųjų pusryčių, kurių metu surinkti pinigai bus skiriami Santaros klinikų vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, patalpų renovacijai.

Po itin sėkmingų pirmųjų labdaringų pusryčių, per kuriuos buvo surinkta 5 900 Eur, skelbiama ir antrų gražią misiją atliekančių vėlyvųjų pusryčių data ­­– jie vyks ­gruodžio 2 d.

Šefas Dalius Aleksiejevas. Asmeninio albumo nuotr.


Idėja rengti pusryčius, kurių metu surinktos lėšos skiriamos Santaros klinikų palatų remontui, kilo šefui Daliui Aleksiejevui.

„Idėja gimė spontaniškai, bet mano viduje brendo jau seniai. Visuomet norėjau padaryti „kažką gero nuo savęs“, o besilankydamas Santaros klinikose nusprendžiau, kad būtent jie yra tai, kam aš galiu atiduoti duoklę“, – komentavo „More Than Brunch“ įkūrėjas ir šefas D. Aleksiejevas.

Deimantės Dubauskaitės nuotr.


Deimantės Dubauskaitės nuotr.


Kiekvienas prideda kažką nuo savęs

Šį projektą užkūręs šefas D. Aleksiejevas ne tik pats ruošia maistą ir renka lėšas – jis apjungė daugiau žinomų „HoReCa“ sektoriaus atstovų.

„Tai – ne tik pusryčiai, tai – judėjimas, prie kurio jungiasi vis daugiau ir daugiau gastronomijos, muzikos ir kitų sričių žmonės. Kiekvienas prisijungęs prideda „kažką nuo savęs“. Kai kurie ruošia maistą, kiti derina ir pristato gėrimus, rūpinasi muzika, sklaida, nuotraukomis ar video medžiaga“, – pasakojo Dalius.

Praėjusiais metais pusryčiai vyko restorane „Trinity“. Deimantės Dubauskaitės nuotr.


Prie kilnų tikslą turinčio projekto prisijungia ir žinomi šefai, kurie svečiams ruoš maistą. Savo patiekalus pristatys ir skoniais svečius lepins net 8 virtuvės meistrai:

Dalius Aleksiejevas

Justinas Kapkovičius

Adomas Jegnoras

Gediminas Endriukaitis

Mantas Dobradziejus

Saulius Stapulionis

Edvinas Genys

Martynas Maciulevičius

Gruodžio 2 d., sekmadienį, vyksiančiame renginyje – ne tik skanus maistas, priderinti gėrimai, gera aura, bet ir muzikinės pramogos.

Trumpa šilčiausių pusryčių šalčiausiu metu reziumė:

  1. Savanoriškai pusryčius ruošia jungtinė žinomų restoranų vyr. šefų komanda

  2. Kokteiliais ir kitomis atgaivomis rūpinsis pažįstami ir pamilti barų personažai.

  3. Renginys muzikaliai apsirūpinęs tiek Dj, tiek dainininkais.

  4. Pusryčiai mokami – visos lėšos, surinktos renginio „More Than Brunch“ metu, atiteks VU Santaros klinikų vaikų onkologijos skyriaus palatų remonto darbams.

  5. Visi, prisidedantys prie šio renginio organizavimo, įgyvendinimo ir kūrimo, daro tai neatlygintinai.

  6. Renginys draugiškas šeimoms ir jų keturkojams draugams.

  7. Pusryčių kaina vienam asmeniui – 30 Eur, bet norintys gali aukoti ir daugiau lėšų kilniems tikslams.

Pusryčiai vyks gruodžio 2 d. kūrybinių industrijų namuose „AltSpace“, Lakūnų g. 24.

Daugiau informacijos ČIA.

Daugiau įdomių straipsnių, interviu ir naudingų patarimų rasite portale VMGmaster.lt.

Urtės įspūdžių ieškokite jos „Instagram“ paskyroje ir portalo VMGonline.lt skiltyje Urtės rubrika.

#brangiausipusryčiaipasaulyje #MartynasMaciulevičius #UrtėMikelevičiūtė #GediminasEndriukaitis #brunch #SauliusStapulionis #JustinasKapkovičius #urtėsrubrika #Urtėrekomenduoja #pusryčiai #DaliusAleksiejevas #EdvinasGenys #brančas #brunchas #morethanbrunch #vėlyviejipusryčiai #MantasDobradziejus #AdomasJegnoras

ATGAL

PASIDALINTI