AŠ Ikona vmgonline

Troškūs! Savaitgalio renginiai

Ketvirtadienis, gegužės 5 d.

1. Sumuštinių fiesta!

„LAB 180“ meistras kviečia į sumuštinių fiestą, kur galėsite įsitikinti, kad net ir toks paprastas patiekalas kaip sumuštinis gali nustebinti savo ingredientais ir netikėtais skonių deriniais. Fiestos meniu: burokėlių sriuba, Cezario salotos su krevetėmis, jautienos „burgeris“ su BBQ padažu, sumuštinis su tunu, juodosiomis alyvuogėmis ir čederiu, karamelinis pyragas.

Vieta. „LAB 180“, Liepsnos g. 3, Vilnius. Laikas. 11 val. Kaina. Tiek, kiek norėsite išleisti.

Daugiau informacijos ČIA.

Penktadienis, gegužės 6 d.

1. „Olé! Paella penktadienis!“

Penktadienio dienos pietūs turi būti šventiški, o Ispanijoje šventė prasideda su paelija! Pas vieną geriausių paelijos meistrų Alfonso Egea Valero dirbęs „LAB 180“ virtuvės šefas Vytautas Verkauskas kviečia visus savaitgalį pradėti ispaniškai!

Meniu: pomidorų / paprikų sriuba, pomidorų salotos su pesto padažu, paelija su „chorizo“, paelija su jūros gėrybėmis ir dumbliais, karamelinis pyragas.

Vieta. „LAB 180“, Liepsnos g. 3, Vilnius. Laikas. 11–15 val. Kaina. Tiek, kiek norėsite išleisti.

Daugiau informacijos ČIA.

Šeštadienis, gegužės 7 d.

1. Pavasario „Pop Up“ degustacija.

Degustacijų metu „Crooked Nose & Coffee Stories“ pristatys ir pakvies ragauti savo kvapniausių ir gaiviausių kavų: Ruandos „Iwacu“, Kolumbijos „Argote“, Tanzanijos „Aranga“. Šalia šių šviežiai skrudintų kavų bus parinkti ir joms į porą tinkantys desertai.

Abi degustacijos gegužės 7 d. ir gegužės 8 d. yra nemokamos, bet būtina išankstinė registracija.

Vieta. Kultūros baras „Kablys“, Kauno g. 5, Vilnius. Laikas. 16 val. Kaina. Nemokamai.

Daugiau informacijos ČIA.

Sekmadienis, gegužės 8 d.

1. „Atviras alus“ – viešoji „Aludarių taurė 2016“ degustacija.

„Atviras alus“ – tai renginio „Aludarių taurė 2016“ dalis, kurioje kiekvienas norintis gali susipažinti su aludarystės amatu. Viešosios degustacijos metu žingeidūs ir kūrybingi namų aludariai pasiūlys savo rankomis gaminto alaus. Namuose išvirtas alus – unikalus, įdomus, o svarbiausia – sukurtas su meile. Renginys „Atviras alus“ sudomins visus, kuriems alaus lentynos parduotuvėse per siauros ir noras pažinti bei sužinoti yra labai stiprus. Namų aludariai pristatys jums gaivius, saldžius, rūgščius, karčius, silpnesnius ar stipresnius gėrimus. Taip pat papasakos apie tokio alaus gamybą, paaiškins, kaip pajausti visus alaus skleidžiamus aromatus bei skonio natas.

Vieta. „BeerHouse“, Vokiečių g. 24, Vilnius. Laikas. 12 val. Kaina. Nemokamai.

Daugiau informacijos ČIA.

#renginiai #savaitgalis #kureiti #vilnius #kąveikti

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg