AŠ Ikona vmgonline

TOP5: ką skaitote, kai ilgitės saulės?

Turbūt pastebėjote, kad rytais vis tamsiau atsikelti? Ir nors spalis prasidėjo gražiai ir yra tikrai įkvepiantis, mieste dar jaukiai šilta, bet jau imame ilgėtis saulės šviesos.

Niekada negesinkite šviesos savo virtuvėse, tegul orkaitės padeda prisijaukinti vėstančius namus, karštų kepinių kvapai kutena nosis, o prisiminimai ir maistas, kuriuo dalinamės susėdę prie stalo, šildo širdis ir sielas.

Visos vasaros yra Jūsų rankose!

Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?




Mėgstate lazaniją, bet negaminate, nes ten tiesiog... visko per daug, per ilgai ir sudėtinga? Nieko panašaus. #Alfodidysiskulinarinissou keičia nuomonę ir tai, kas atrodo sudėtinga paverčia tuo, kas yra lengva ir greita, tačiau tikrai ne skonio sąskaita! Šią savaitę Alfas gamino supergreitą lazaniją (receptas ČIA), kuri... na, tiesiog išbandykite patys!

Be to, šią savaitę Alfas gamino ir super blyną per visą skardą ar keptuvę, neatsivalgomas jautienos salotas ir traškius rudeniškai dekoruotus sausainius. Visą meniu rasite čia.



Pabandykite atspėti šio juodaisiais sezamais apibarstyto cukinijų pyrago sudėtį. Nulis kiaušinių, nulis sviesto, nulis pieno. Tai kas jame? Intriga visada pakelia reitingus: Greitas, rainas ir traškantis cukinijų pyragas



Paslaptys traukia ir neduoda ramybės: norisi jas įspėti! Justas norėjo būti menininkas, bet ėmė ir atsidūrė... šokolado fabrike, tiksliau, konditerijos ceche ir jau daugiau nei ketverius metus kuria iš šokolado, gamina desertus, juos puošia paties sugalvotomis dekoracijomis. Tuos mažus desertų spektaklius (nes taip ir yra!) pats ir fotografuoja.

Uždavėme 7 klausimus talentingajam Justui Mingėlai, socialiniuose tinkluose žinomam @VilderVein vardu. Čia yra jo atsakymai.



Jau ima trūkti saulės? Taip, bet...nesiskųskime, nes kiekviena orkaitė gali iškepti visą skardą šiltos, skanios, saulėtos asmeninės vasaros! Orkaitėje keptų brokolių su kietuoju sūriu receptas ČIA.


Koks yra tobulas savaitgalis? Simonai Nainei tai ilgas miegas, trepsėjimas po namus gaminant kažką skanaus ir tvarkantis, knygų skaitymas, tyla, o vakare – vakarienė su draugais. Įkvepiantį pokalbį ir savaitgalio obuolių pyrago receptą rasite čia: Tobulo savaitgalio receptas pagal Simoną Nainę: ilgas miegas ir cepelinai draugų vakarienei



Iki skanaus!

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg