AŠ Ikona vmgonline

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos VienojeLaikykis šių kelionės rekomendacijų ir niekada Vienoje nesijausi vienas!

„Grand Ferdinand“ viešbutis – stilinga vieta apsistoti ir pavalgyti. Viešbutyje galima rasti net tris skirtingo tipo restoranus: austriškos virtuvės restoraną su moderniais gurmė potėpiais, bistro tipo restoraną su šviežiais pusryčiais, šampanu ir alumi bei restoraną, įsikūrusį ant viešbučio stogo su pačia gražiausia Vienos panorama ir baseinu pašonėje.

Austrijos nacionalinė biblioteka – kadaise ši biblioteka priklausė Habsburgų monarchams, kolekcionavusiems istorines knygas. Didžiulė bibliotekos erdvė yra užpildyta aukštomis knygų lentynomis, kolonomis, biustais, medžio raižiniais. Tai pripažinta viena gražiausių pasaulio bibliotekų, talpinančių du milijonus knygų.

Drugelių parkas – užsukę į prie Hofburgų rūmų pastatytą šiltnamį persikelsite į tropikus su vandens kriokliais, egzotiniais augalais ir čia gyvenančiais 400 dar nematytų drugelių. Čia užsuka svajojantys apie tropinis miškus miesto centre.

MUMOK – jei neturite laiko pasivaikščiojimams modernaus ir šiuolaikinio meno muziejuje, kurio kolekcijoje yra Andy Warholo, Pablo Pikaso darbų, bent jau nepraleiskite jo parduotuvės. Dizaino mylėtojai čia ras vietinių menininkų darbų ir originalių lauktuvių: lempučių dviračiams, daugkartinio naudojimo krepšelių, dantų šepetėlių, knygų.

Setagayapark – nebūtina vykti į Japoniją, kad aplankytumėte tikrą japonišką sodą. Šiek tiek toliau nuo miesto esantį sodą suprojektavo landšafto dizaineris iš Japonijos. Keli tvenkinėliai, upeliai ir unikali augmenija privers užsimiršti, kur esate.


ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg