TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos Varšuvoje
Aš Ikona 750X300.jpg
AS-IKONA_1800x250.jpg

Naujienlaiškis

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos VaršuvojeĮ Varšuvą – ne tik dėl persėdimo oro uoste, bet ir dėl kitų į orą pakylėjančių dalykų!

„Fotoplastikon“ – kol pasaulis neturėjo kino, jis turėjo fotoplastikoną. Tai pirmasis 3D teatras Lenkijoje, išlikęs iki šių dienų. Žmonės ateina į tamsią patalpą, atsisėda aplink didelį cilindrą ir pro akims padarytus žiūronus regi stereoskopinius, vis besikeičiančius kadrus, lydimus muzikos.


„Keret House“ – tai pats siauriausias namas pasaulyje, įspraustas tarp dviejų didžiulių namų. Vos 71 centimetro pločio name yra demonstruojama, kaip apskritai įmanoma gyventi taupiame, į aukštį išdėstytame bute.


„Łazienki Park“ – didžiausias parkas Varšuvoje yra tinkamas pasivaikščiojimams, pasiplaukiojimams ir nuotykiams bandant surasti čia gyvenančius povus.


„Makutra“ – tai miela parduotuvė, kurią renkasi visi vakarietiško dizaino pavyzdžių ieškantys miestiečiai. Čia rasite nuo namų apyvokos daiktų iki virtuvės aksesuarų ir dovanų. Daugiausiai prekių atsivežama iš Prancūzijos, Italijos, Didžiosios Britanijos ir Ispanijos.


„Senses“ – istoriniame pastate įsikūręs restoranas jungia tradicinę ir modernią virtuves, kurių akcentas – kūrybiškai patiekti klasikiniai Lenkijos virtuvės skoniai.


#kąaplankyti #kelionės #lenkija #varšuva

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg