AŠ Ikona vmgonline

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos SingapūreSingapūras turi ką parodyti ir be visiems instagrame matyto bekraščio baseino!

„Sungei Buloh Wetland Reserve“ – lankydamiesi Singapūre, tikrai nesitikėsite čia išvysti laukinės gamtos, bet šis rezervatas yra būtent toks. Šiame tropiniame miške su daugybe žalumos ir gyvūnijos jaučiamasi kaip Malaizijoje arba Indonezijoje. Išbandykite žygių takus!

„Quantula striata“ – taip lotyniškai vadinama blyksinti sraigė, kuri gyvena Singapūre. Dieną jų nė nepastebėsite, bet nakčia kuo jos greičiau juda, tuo dažniau blyksi. Savo švytėjimą sraigės išjungia miegodamos. Nenustebkite pamatę gamtoje klaidžiojančius singapūriečius.

„Joo Chiat-Katong“ – tai rajonas, garsėjantis savo multikultūriniu paveldu. Čia XX a. pradžioje gyveno tiek kinai, indoneziečiai, malaiziečiai, bet ir atsikrausčiusios Eurazijos tautos. Tai reiškia daug skirtingų virtuvių dar įdomesnės architektūros rajone.

„Odette“ – nacionalinėje galerijoje įsikūręs restoranas yra devintas geriausias restoranas Azijoje. Taip pat jis yra pelnęs dvi „Michelin“ žvaigždes, todėl čia ragaujama moderni prancūzų virtuvė privers pasijusti ypatingai.

„For the Common Goods“ – vietinis dizainerių ženklas džiaugsmingai siūlo papuošti visus jūsų namus. Čia rasite gamtai draugiškų gaminių, autentiškų gaminių ir visame pasaulyje garsių kūrėjų darbų, kurie yra ilgaamžiai.


#kąaplankyti #kelionės #singapūras

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg