AŠ Ikona vmgonline

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos SidnėjujeSidnėjus – tai miestas, kuris vienas iš pirmųjų pasitinka Naujuosius metus bei tikrai žino, kaip sukurti tokį fejerverkų šou, kuriuo gėrėtumėtės net per televizijos ekraną. Jei esate Sidnėjuje ir neskubate užsiimti vietos pakrantėje stebėti didįjį pasirodymą, aplankykite šias vietas.

Wendy‘s Garden. Šis paslaptingas sodas yra tikra ramybės oazė didžiuliame mieste. Čia rasite egzotinius gėlynus, keistas skulptūras, negirdėtai giedančius paukščius ir nuostabią vietą iškylai su vaizdu į žymiausią tiltą Sidnėjuje.Absolutely beautiful #gardens #wendysgarden #sydney

A post shared by Heidi (@centenparkgirl) on Mar 10, 2017 at 5:53pm PST

Addison Road Markets. Tai vieta, kur rasite pačius šviežiausius vaisius ir daržoves. Kadangi Sidnėjuje, jau pati vasara, turėtumėte tiesiog griebti savo pirkinių krepšį ir patraukti apsipirkinėti. Gatvės maisto turguje galima rasti pačių netikėčiausių virtuvių maisto iš Irano, Etiopijos, Kolumbijos, Sieros Leonės ir kitur.

Angel Place. Pačio judriausio apsipirkinėjimo rajono centre, viename skersgatvyje kabo neįtikėtina meninė instaliacija. Tarp dviejų pastatų yra sukabinti 120 paukščių narvų, kurie simbolizuoja senąjį, gamtai jautrų Sidnėjų. Paukščių giesmė didmiestyje ypač reta, bet šie tušti narvai turi jų skambančius įrašus.

Great Dane. Estetikos mylėtojai dažniausiai bus sutinkami šioje parduotuvėje. Skandinaviško dizaino parduotuvės eksponatus rasite madingiausiose Sidnėjus kavinėse ir namuose. Nuolatos keičiamoje ekspozicijoje yra baldų, šviestuvų, namų apyvokos daiktų, kuriuos įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio.


Quay. Jei Australijos restoranai būtų apžvelgiami „Michelin“ restoranų gido, į jį tikrai patektų geriausiu Australijoje laikomas restoranas „Quay“, patekęs ir į geriausių Australijos-Azijos restoranų šimtuką. Ši restoranas didžiuojasi ir neįtikėtinais Sidnėjaus vaizdais pro langą, ir kūrybiškais Australijos virtuvės patiekalais. Tai vieta, sutverta šventei.


Sidnėjus – tai miestas, kuris vienas iš pirmųjų pasitinka Naujuosius metus bei tikrai žino, kaip sukurti tokį fejerverkų šou, kuriuo gėrėtumėtės net per televizijos ekraną. Jei esate Sidnėjuje ir neskubate užsiimti vietos pakrantėje stebėti didįjį pasirodymą, aplankykite šias vietas.Wendy‘s Garden. Šis paslaptingas sodas yra tikra ramybės oazė didžiuliame mieste. Čia rasite egzotinius gėlynus, keistas skulptūras, negirdėtai giedančius paukščius ir nuostabią vietą iškylai su vaizdu į žymiausią tiltą Sidnėjuje. Addison Road Markets. Tai vieta, kur rasite pačius šviežiausius vaisius ir daržoves. Kadangi Sidnėjuje, jau pati vasara, turėtumėte tiesiog griebti savo pirkinių krepšį ir patraukti apsipirkinėti. Gatvės maisto turguje galima rasti pačių netikėčiausių virtuvių maisto iš Irano, Etiopijos, Kolumbijos, Sieros Leonės ir kitur.A post shared by E.M.I.L.Y Eats (@e.m.i.l.y.eats) on Sep 2, 2017 at 5:29pm PDT Angel Place. Pačio judriausio apsipirkinėjimo rajono centre, viename skersgatvyje kabo neįtikėtina meninė instaliacija. Tarp dviejų pastatų yra sukabinti 120 paukščių narvų, kurie simbolizuoja senąjį, gamtai jautrų Sidnėjų. Paukščių giesmė didmiestyje ypač reta, bet šie tušti narvai turi jų skambančius įrašus.A post shared by Farhanah Samad (@faaarna) on Dec 17, 2017 at 12:02am PST Great Dane. Estetikos mylėtojai dažniausiai bus sutinkami šioje parduotuvėje. Skandinaviško dizaino parduotuvės eksponatus rasite madingiausiose Sidnėjus kavinėse ir namuose. Nuolatos keičiamoje ekspozicijoje yra baldų, šviestuvų, namų apyvokos daiktų, kuriuos įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio.A post shared by Great Dane Furniture (@greatdanefurniture) on Nov 12, 2017 at 10:26pm PST Quay. Jei Australijos restoranai būtų apžvelgiami „Michelin“ restoranų gido, į jį tikrai patektų geriausiu Australijoje laikomas restoranas „Quay“, patekęs ir į geriausių Australijos-Azijos restoranų šimtuką. Ši restoranas didžiuojasi ir neįtikėtinais Sidnėjaus vaizdais pro langą, ir kūrybiškais Australijos virtuvės patiekalais. Tai vieta, sutverta šventei.A post shared by QUAY (@quayrestaurant) on Sep 20, 2017 at 1:30am PDT #Australija #kąaplankyti #kelionės #Sidnėjus

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg