Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos ParyžiujePagrindinė taisyklė, užmezgant ilgalaikius santykius su bet kokiu svajonių didmiesčiu, yra mesti visų pramintus takus ir ieškoti savo kelio. Taip niekada vienas kitam neįkyrėsite.

Bulonės miškas – anksčiau buvęs Prancūzijos karaliaus medžiojimo zona, šiandien miškas yra pagrindinė vieta, kur traukia nuo miesto pavargę paryžiečiai. Tai vienas didžiausių parkų Vakarų Paryžiuje, kuriame yra patogūs bėgimo takeliai ir viduryje miško esantis ežeras, kuriame galima pasiirstyti valtimi. Per toli nuo miesto centro nenuklysite – iš čia vis tiek matosi Eifelio bokšto viršūnė.

Paukščių turgus – dėmesio vertas ir gėlių turgus ar bet koks kitas Paryžiuje gatves užimantis sendaikčių turgus, bet ne daug kas žino, kad sekmadieniais kvapnių gėlių prekystalius pakeičia paukščių pardavėjai. Paukščių šurmulį čia kelia tiek papūgėlės, tiek gaidžiai ar vištos, skirtos restoranams.

„Duluc Detective“ agentūra – Paryžius apsuko galvą ir pradėjote įtarinėti savo mylimąjį? Visai netoliese Luvro kabanti neoninė „Duluc Detective“ iškaba nėra koks praeities atsiminimas. Priėję arčiau pamatysite durų skambutį ir kortelę, kad pirmajame aukšte yra įsikūręs tyrimų skyrius. Šios durys priklauso vienai seniausių ir privačių detektyvų agentūrai Prancūzijoje, kuri yra Dulacų šeimos verslas. Detektyvai ieško dingusių žmonių, tiria bylas, šnipinėja ir savo paslaugas siūlo 24 valandas per parą.

Baras „Lavomatic“ – tai baras ieškantiems nuotykių ir neprarandantiems kantrybės ieškant įėjimo į barą. „Lavomatic“ yra vadinamas vienu linksmiausių ir slapčiausių Paryžiaus barų, nes norėdami į jį patekti turėsite pasižvalgyti po skalbyklą ir atrasti niekuo neišsiskiriančias muliažines duris, kurias stumtelėję pateksite į baro laiptinę. Užsisakykite kokteilį ir supkitės ant bare įrengtų sūpynių.

Konceptuali parduotuvė „Merci“ – jokia kelionė į Paryžių negali būti baigta be apsilankymo „Merci“ parduotuvėje. Čia pateksite į trijų aukštų rojų su vintažiniais ir dizainerių darbo baldais, indais, drabužiais, aksesuarais, stilingais namų apyvokos reikmenimis.


Ką parsivežti iš Paryžiaus, skaitykite ČIA.

#kelionės #prancūzija #lankytiniobjektai #kąaplankyti #kureiti #Paryžius

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg