TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos Niujorke
Aš Ikona 750X300.jpg
AS-IKONA_1800x250.jpg

Naujienlaiškis

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos NiujorkeJuk žinote, į Niujorką vykstama ne tik patikrinti, kelintą valandą gali trumpam užmigti „Times“ aikštė, todėl rekomenduojame savo mėgstamiausias vietas mieste.

„Grand Central Oyster Bar & Restaurant“ – tai žemutiniame centrinės Niujorko traukinių stoties aukšte veikiantis jūrų gėrybių restoranas. Tie, kurie randa restoraną, nes jis yra gana pasislėpęs, sako, kad čia jie suvalgė šviežiausias savo gyvenimo austres. Kasdien meniu siūloma apie 20 skirtingų rūšių austrių ir kitų jūrų gėrybių – šukučių, krevečių, jūrų moliuskų, omarų, krabų, šamų, jūrų liežuvių, plekšnių, delfinžuvės, jūrų velnio, upėtakių, melsvažuvės, jūrų ešerių, kardžuvės.

„The Morgan Library“ – jei nerandate vietos centrinėje bibliotekoje, turėtumėte užsukti į apskritai vieną gražiausių Niujorko vietų – Morgano biblioteką. Buvusioje finansininko bibliotekoje yra sukaupta milžiniška retų knygų kolekcija, vyksta laikinos parodos. Nemėgstate knygų, bet žavitės freskomis ir auksu? Vėlgi užeikite į Morgano biblioteką.


„High Line“ – ilgai buvusi apleista, apaugusi Vestsaido traukinių stotis, kurioje gyveno tik balandžiai ir voverės, yra vienas lankomiausių virš miesto ant traukinio platformos pakibusių parkų. Nepriekaištingai apsodintame parke yra gausu suoliukų, ant kurių galima pasitikti saulėlydį ir stebėti miesto panoramą.

„Eleven Madison Park“ – šiais metais geriausiu pasaulyje pripažintas restoranas taip pat yra įvertintas trimis „Michelin“ žvaigždėmis ir keturiomis „New York Times“ žvaigždutėmis, o jam vadovauja geriausiu JAV šefu tituluotas Daniellis Hummas. Restorane vyrauja sezoninė virtuvė, įkvėpta vietinės kultūros ir istorijos. Daniellis ypač garsėja savo kepta antimi su medumi ir levandomis, bet kad jos paragautumėte, turite staliuką čia užsisakyti prieš kelis mėnesius.


„Jung Lee“ – ši konceptuali dizaino parduotuvė išsiskiria tuo, kad ji priklauso garsiai Niujorke vykstantiems renginiams dizainą kuriančiai Jung. Čia rasite dovanų, aksesuarų namams, išskirtinių indų, staltiesių ir net prijuosčių. Kiekviena prekė parduotuvėje yra atrinkta dizainerės rankomis.


#Amerika #Niujorkas #kelionės #kąaplankyti #restoranai

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg