Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos MilaneŠiandien keliausime ten, kur lėktuvo bilietas nėra brangus ir dažnas ten buvęs lietuvis mielai sugrįžtų dar kartą. Darbo reikalais Milane lankausi ne mažiau nei du kartus per metus. Ir dabar pasidalysiu keliomis vietomis, kurias siūlau aplankyti ir Jums.

Via Terraggio Garden – tai viešasis sodas, kuris 70 metų buvo uždaras ir visai neseniai buvo vėl atidarytas. Neapsigaukite, jei šis sodas atrodys kaip privačios vilos kiemas. Visgi čia pešasi ne žvirbliai, o saulėje šildosi flamingai. Flamingų ieškotojai turėtų stabtelti ir Villa Invernizzi.


Via Lincoln – šioje gatvėje XIX a. buvo statomi namai darbininkams. Šie namai savo ryškiais fasadais, augmenija ir terasomis išsiskyrė iš visų aplink esančių pramoninių pastatų. Šiandien čia stovintys namai yra dar labiau panašūs į Pietų Amerikos būstus, ir todėl yra vieni brangiausių mieste.


Biblioteca Ambrosiana – saugomi 400 metų senumo ir, kaip sakė lordas Baironas, patys gražiausi meilės laiškai, kurių autorė buvo prastai pagarsėjusi Lucrezia Borgia – popiežiaus Aleksandro VI duktė, užmezgusi romaną su savo vyro sesers vyru. Bibliotekoje tebėra saugoma šviesiaplaukės Lucrezios plaukų sruoga.

AlwaysMine parduotuvė – vykstant į Milaną galite išgirsti daug patarimų, kaip apsipirkti, bet tikrai ne visi žinos, kad čia esama ir vienos prabangiausių šunų drabužių parduotuvių, kurioje laisvai vaikšto keletas blizgančias apykakles nešiojančių buldogų. Verta prieiti bent prie vitrinos ir suprasti, kad puoštis nori visi.

Torrefazione Hodeidah – vieta, kurioje stabtelima išgerti espreso. Kalbama, kad jos interjeras išliko nepakitęs nuo 1946 m.


Piade in Piazza – kad ir kaip skaniai čia galėtumėte papietauti apsupti itališko šurmulio, sunkiai atplėšite akis nuo to, kaip yra įkurtas restoranas: istoriniai Milano paveikslėliai, kabanti bokso kriaušė, tarkos, medinės raketės. Kai jau manote, kad matėte visko, užsukate į vonios kambarį, kuriame čia stovi pati tikriausia benzino kolonėlė.


Kur dar pavalgyti Milane, galite sužinoti ČIA.

#lankytinosvietos #italija #pica #objektai #kelionės #Milanas #kureiti

ATGAL

PASIDALINTI