AŠ Ikona vmgonline

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos LisabonojePortugalija pritraukia vis daugiau keliautojų, ir galime patvirtinti, kad ši trauka yra neeilinė. Kartą čia nuvykę kursite planus, kaip greičiau sugrįžti!

„Alma“ – šis restoranas dar visai neseniai pelnė savo pirmąją „Michelin“ žvaigždę, bet dėl jo patiekalų jau trypiama gatvėje. Virtuvės šefas meniu demonstruoja viso pasaulio skonius, bet į juos žiūrima per portugališką prizmę – su sava polenta ir žuvies troškiniu.


„Museu Nacional do Azulejo“ – jei Lisabonoje dar nematėte užtektinai margų plytelių, turėtumėte žinoti, kad čia joms skirtas visas nacionalinis muziejus su neįtikėtinai plytelėmis dekoruota bažnyčia ir plytelėmis, siekiančiomis XV amžių.


„A Vida Portuguesa“ – tai bene vienintelė portugališkų suvenyrų parduotuvė, kurioje vietinių gyventojų rasite ne mažiau nei turistų. Čia užsuka kiekvienas senajam vintažiniam įpakavimui sentimentus jaučiantis portugalas. Rasite portugališkų vynų, sardinių, saldumynų, kvapnios kosmetikos, indų, portugališkos virtuvės knygų.


„LxFactory“ – dar XIX amžiuje čia veikė vienas svarbiausių pramoninių kompleksų, o dabar tai tapo išskirtine kūrybine erdve Lisabonoje, kur renkasi įkvėpimo ieškantys žmonės. Rasite ne tik mažų dizaino parduotuvėlių, bet ir įvairaus maisto vietų, parodų, koncertų.


„Miradouro Sophia de Mello Breyner Andresen“ – žemėlapyje rasite daug vaizdingų panoramų taškų, bet ši turėtų būti labiausiai verta jūsų dėmesio ir kojų. Teks įveikti daug laiptų pakopų, bet nuo šios kalvos atsiveria plačiausias vaizdas į Portugalijos sostinės senamiestį, garsųjį tiltą ir tekančią upę.


#kąaplankyti #Lisabona #Portugalija

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg