AŠ Ikona vmgonline

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos KijeveTuo metu, kai Kijeve pagalvosite, kad nuo pačių įvairiausių dydžių ir spalvų cerkvių kupolų Jums jau apsisuko galva, iš užančio išsitraukite ir pasinaudokite šiuo netradicinių vietų Kijeve lankymo sąrašu.

Arsenalna metro stotis – Kijeve rasite ne vieną išvaizdžią metro stotį, bet viena iš jų yra tikrai ypatinga. „Arsenalna“ metro stotis yra pati giliausia pasaulyje. Jos gylis – 105,5 m – buvo reikalingas tam, kad metro linija požemiu galėtų perskrosti Dniepro upę. Eskalatoriaus laiptais gali būti kylama net 5 minutes, todėl elkitės kaip vietiniai ir prisėskite ant laiptų.

Besarabsky turgus šiam centriniam turgui Kijeve neliks abejingi visi, turintys sentimentų seniems turgams. „Besarabsky“ buvo atidarytas 1910–1912 m. Jau nuo tada jame galima rasti daug daržovių, vaisių, prieskonių, sūrių, mėsos, o visų svarbiausia – platų ikrų pasirinkimą.


Tatjanos Pick psichodelinis koridorius – sakoma, kad užkilus į 13-tą Radunska g. 26-to daugiabučio aukštą patenkama į pragarą. Dar tiksliau, patenkama į kitą realybę, kurią penkerius metus be savo kaimynų sutikimo kūrė menininkė Tatjana. Psichodeliniu stiliumi ji įrengė viso aukšto koridoriaus sienas ir lubas. Projektui naudoti seni žaislai, augalai, veidrodžiai, stiklas, religiniai paveikslai, išmargintos statybinės putos.

Harms knygynas – čia susijungia geros knygos, retro muzika ir gardi kava. Tarp knygų lentynų , kuriose galima rasti tikrai retų ir senų leidinių, gyvena knygyno katinas Eliot. Greičiausiai tai būtų vieta, kur susitikti jums pasiūlytų draugas ukrainietis.


Nicolaï Syadristy’s mikrominiatūrų muziejus – eksponuojami pasaulyje garsaus (ir kartais vadinamo geriausiu) minkrominiatiūristo Nicolai Siadristy gyvenimo darbai. Figūros ir žmonių buitį vaizduojančios miniatiūros yra gaminamos pusę metų, o jas įžiūrėti galima tik su mikroskopu. Garsiausias eksponatas – kupranugarių karavanas, einantis link palmės ir piramidės. Nuostabiausia tai, kad figūrėlės yra įkomponuotos į kilpą adatoje.

#objektai #Kijevas #Ukraina #kelionės #kąaplankyti

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg