AŠ Ikona vmgonline

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos HonkongeDidžiausią įspūdį Honkonge palieka dangoraižiai, bet jei nuspręsite nuo jų ištrūkti ir pailsėti, mes išrinkome jūsų dėmesio vertas vietas.

„Above & Beyond“ – vienas įspūdingiausių viešbučių restoranų, įsikūręs 28-ajame dangoraižio aukšte. Pakėlę nosį nuo savo lėkštės kaip ant delno matysite visą Honkongo panoramą. Restorane vyrauja Kantono virtuvė, meniu galima rasti ne tik šiuolaikinių patiekalų improvizacijų, bet ir klasikinių gastronominių šedevrų.


„Shek Kwu Chau“ – mažai kam žinomoje saloje veikia reto grožio reabilitacinė klinika. Ji pastatyta klasikiniu stiliumi, ir, dėmesio, vidiniame kiemelyje esanti romėniško stiliaus vonia buvo kelis dešimtmečius statoma klinikos pacientų. Sala yra visiškai izoliuota, išskyrus vieną lapkričio dieną, kai ją galima lankyti.


Drakono nugaros kelias (The Dragon‘s Back Trail) – „Time“ žurnalas šį kelią išrinko pačiu geriausiu urban žygių keliu. Žygeiviai jo metu gali gėrėtis pritrenkiančiais įlankos, miesto, kalnų ir jūros vaizdais, skristi su parasparniu ir maudytis jūroje, pasiekus žygio pabaigą.


„Lam Tsuen“ rajonas – tai vienas seniausių Honkongo rajonų, kuris, manoma, yra išlikęs dėl vieno fenomeno – norus pildančių medžių, augančių šalia Tin Hau šventyklos. Tikima, kad medis gali išpildyti bet kokį ant jo šakos pakabintą norą. Tad būkite pasiruošę – ant medžio kabo tiek popierėlių, kad jis tikrai atrodo bauginančiai ir vietos savajam norui prikabinti teks paieškoti.


„Indigo Living“ – Honkonge įsikūrusi parduotuvė yra pirmaujanti baldų ir namų dizaino parduotuvė visoje Azijoje. Per metus išleidžiamos keturios naujos dirbinių kolekcijos, tarp kurių galima rasti prabangių baldų, išskirtinių aksesuarų ar dovanų.


#kelionės #Honkongas #vietos #kąaplankyti #restoranai

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg