AŠ Ikona vmgonline

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos DublinePirmą kartą apsilankę Dubline suprasite, kad šis miestas tikrai turi savo magiją. Na, o čia mūsų patarimai, kur tos magijos paieškoti.

„Trinity College“ biblioteka – pastatyta XVIII a. pradžioje, ši biblioteka turi vieną didžiausių 200 tūkst. senų, istorinių knygų kolekciją. Viskas čia kaip filme: didelė dviejų aukštų biblioteka, aukštos knygų lentynos, kurias galima pasiekti kopėčiomis, bei odiniai knygų viršeliai.

„Iveagh Gardens“ – tai rafinuočiausias ir mažiausiai žinomas Dublino parkas. Čia pamatysite rožynus, krentantį krioklį, miškus ir atkurtus Viktorijos laikų gėlynus.

„The Science Gallery“ – įsikūrusi „Trinity“ koledže, ši galerija yra ta vieta, kur susijungia menas ir mokslas. Galite išvysti pačias įdomiausias parodas su robotais ar mokslu apie vampyrus. Geriausias dalykas – nemokamas įėjimas.

„Restaurant Patrick Guilbaud“ – šis restoranas skaičiuoja jau 33 veikimo metus ir yra pripažintas ne tik Airijoje, bet ir pasaulyje. Tai vienintelis restoranas Airijoje, įvertintas dviem „Michelin“ žvaigždutėmis. Virtuvės šefas gamina savo klasikinių šaknų nepraradusius modernius airiškus patiekalus.

„Irish Design Shop“ – dviejų juvelyrių įkurta parduotuvė tapo vieta, kur galima rasti įdomiausius airių dizainerių kūrinius ir pasigėrėti airių darbštumu. Čia rasite jaukių pledų drėgniems vakarams Dubline, namų apyvokos daiktų, papuošalų ir puikių dovanų.


#Airija #Dublinas #kąaplankyti #kelionės

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg