Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos AtėnuoseAtėnai atims Jums žadą ir neaplankius vieno labiausiai turistinių objektų Europoje.

„Lycabettus“ kalva – daug mažiau turistinė kalva už Akropolį, į kurį visi veržiasi. Čia galite užkilti ir funikulieriumi, bet patariama kopti ir mėgautis vis didėjančio miesto panorama bei uosti šalia kelio augančius čiobrelius ir oleandrus.

„Anafiotika“ – tai gerokai pasislėpęs rajonas su siauromis gatvelėmis, tingiomis katėmis ir tikru graikišku gyvenimu. Didžiausia tikimybė, kad būtent čia pasidarysite savo naujausią profilio nuotrauką.

„Romantso“ – buvęs romantinių istorijų žurnalo leidyklos pastatas šiandien yra virtęs kultūriniu miesto centru. Čia dienomis menininkams skirtuose inkubatoriuose dirba inovatyvūs jauni kūrėjai, o naktimis vyksta roko muzikos koncertai, kino peržiūros, teatro pasirodymai ir parodos.


„Spondi“ – tai restoranas, kuris 12 kartų iš eilės yra išrinktas geriausiu restoranu Graikijoje ir įvertinas dviem „Michelin“ žvaigždėmis. Restorano meniu vyrauja Viduržemio virtuvė, padailinta prancūziška gaminimo technika ir papildyta vietiniais šviežiais ingredientais.

„Paraphernalia“ – unikali dizaino parduotuvė, kurioje rasite kruopščiai atrinktų dizainerių darbų, papuošiančių namus ir biurą. Ieškote šviestuvo ar unikalaus aksesuaro? Tai yra TA vieta.


#Atėnai #Graikija #kelionės

ATGAL

PASIDALINTI