AŠ Ikona vmgonline

TOP 7: priklausomybę sukeliantys tinklaraščiai

Šiandien išsirinkti vieną mėgstamiausią tinklaraštį gali būti keblu ir beveik neįmanoma. Kaip ir pasivaikščiojimas po Luvro muziejų Paryžiuje, taip ir tokio puslapio paieškos gali užtrukti amžinybę. Norėdami taupyti jūsų brangų laiką, rekomenduojame septynis nežemiškų receptų ir patarimų kupinus maisto tinklaraščius.

1. Vegetariškas „Naturally Ella“

Po to, kai tinklaraščio autorės Erinos Alderson tėvą ištiko širdies smūgis, moteris nusprendė išsižadėti mėsos ir greito maisto. Jos tinklaraštyje rasite apetitą žadinančių sezoninių vegetarinių receptų. Populiariausias jų – vegetariški kukuliai kario padaže.


2. Vegetariškas „Green Kitchen Stories“

Aplink pasaulį keliaujanti Davido ir Luisos šeima tinklaraštyje „Green Kitchen Stories“ įamžina savo vegetariško gyvenimo patirtis. Anot jų, svarbiausia sveikoje mityboje yra įvairovė.


3. Paleo mitybą išpažįstantis „PaleoOMG“

Juli Bauer paleo mitybos pasaulyje yra laikoma šviežio oro gurkšniu. Be to, kad Juli yra griežta paleo mitybos sekėja, kartais, leidžianti sau pasigaminti ir mažus saldėsius, tinklaraštininkė apžvelgia mados tendencijas bei dalinasi fizinių pratimų pamokomis.


4. Gliuteno netoleruojantis „My Darling Lemon Thyme“

Turėjo prabėgti aštuoneri metai, kol virtuvės šefė Emma Galloway suprato, kad netoleruoja gliuteno ir laktozės. Pradėjusi rašyti savo tinklaraštį 2010 m., ji dalinasi vegetariniais sveiko maisto receptais ir patarimais norintiems užsiimti ekologiška daržininkyste.


5. Švarią mitybą skatinantis „Sprouted Kitchen“

Skaitydami „Sprouted Kitchen“ galite užsimiršti, kad skaitote ne prabangų maisto žurnalą, o visgi internetinį tinklaraštį. Tinklaraščio turinį kuria Sara ir Hugh Forte. Sara yra atsakinga už maisto gaminimą, o Hugh – už fotografiją. Sumuštiniai, makaronai ar salotos – visi poros įamžinti patiekalai prikausto dėmesį, todėl nenuostabu, kad žurnalas „Saveur“ šį tinklaraštį yra įvardiję kaip vieną geriausių maisto tinklaraščių.


6. Švarią mitybą skatinantis „Fit Foodie Finds“

Čia rasite visko: nuo užkandžių iki patiekalų, kuriems pagaminti jums reikės vos vieno puodo. Tinklaraščio autorė Lee Hersh mėgsta sportuoti ir yra jogos instruktorė. Savo receptams ji naudoja maistingus ir dažniausiai gliuteno neturinčius ingredientus.


7. Veganiškas „The First Mess“

Tinklaraštininkė Laura yra baigusi kulinarijos mokyklą Ontarijo provincijoje, Kanadoje. Ji negali gyventi be kelių dalykų: gaminimo iš ekologiškų produktų, sezoninės mitybos ir stalo, prie kurio vaišina savo draugus.


#paleomityba #veganams #vegetarams #švarimityba #tinklaraščiai

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg