AŠ Ikona vmgonline

Tokių cukraus panaudojimo gudrybių dar negirdėjote

Po Velykų pernelyg išauginote cukraus atsargas? Pasirodo, cukrus gali padėti ilgiau mėgautis pyragu ar sūriu, išvaikyti iš virtuvės erzinančius vabzdžius ir daugybę kitų dalykų, kurių tikrai nežinojote!

*Kavos pupelių smulkintuvui. Kavos aparatas pernelyg nešvarus? Tereikia įprastą arbatos puodelį užpildyti cukrumi, suberti jo turinį į kavos smulkintuvą ir įjungti keletai minučių. Po šios procedūros būtinai išvalykite visą aparatą, bet tikrai pastebėsite kardinalų skirtumą. Nebebus jokių užsilikusių nešvarumų!


*Ilgiau mėgausitės pyragais! Ką daryti, kad kepiniai ilgiau būtų švieži? Pakanka įdėti keletą cukraus kubelių į indą, kuriame laikomas pyragas!


*Ištarkite viso gero tarakonams. Skamba kiek neįtikėtinai, tačiau tereikia sumaišyti kelis kepimo aliejaus šaukštus su cukrumi ir palikti ten, kur vis apsilanko šie kenkėjai. Žinoma, šią vietą būtina valyti kuo dažniau ir procedūrą pakartoti keletą kartų.


*Sūrio šviežumui palaikyti. Nenorite, kad sūris gestų? Padėkite šalia sūrio (į jo laikomą talpyklą ar indą) bent vieną cukraus kubelį. Patikėkite, sūriu nuo šiol mėgausitės ilgiau.


*Išnaikinkite muses ir uodus. Greitai šie vabzdžiai vėl bandys užkariauti mūsų namus, tad galėsite išbandyti dar vieną gudrybę. Paruoškite elementarų sirupo mišinį iš cukraus ir vandens. Jam atšalus, supilkite jį į stiklainį. Toks mišinys privilios ir prigaus gausybę kenkėjų.


Dar keletas gudrybių:


*Gėlių šviežumui palaikyti. Į gėlių vazą su vandeniu įberkite 2 šaukštus cukraus ir įpilkite 1 šaukštą acto. Gerai išmaišykite ir gėlės džiugins dar ilgiau. Mišinio proporcijas galite didinti pagal tai, kokio dydžio vaza.


*Rankų valymui. Po gaminimo ar tvarkymosi rankų nešvarumai sunkiai nusiplauna? Ir čia gali pagelbėti cukrus! Mažame vandens kiekyje tirpinkite cukrų iki tol, kol masė supanašės į mažą košelę. Išsitepkite ją rankas, ištrinkite ir gerai nuplaukite. Ne tik atsikratysite nešvarumų, bet ir nušveisite odą jos nepažeidę.

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg