AŠ Ikona vmgonline

Tik VMG: metė iššūkį greitojo maisto restoranams – atidarė pirmąjį „fast casual“ mėsainių restoraną

Savitarna ir premium kokybės maistas atitinka fast casual restoranų formatą, pakeitusį amerikiečių valgymo įpročius, skelbia „The Washington Post“. Fast casual yra dviejų restoranų formatų derinys – fast food + fine dining, kur rezultatas – viduriukas tarp greito maisto ir baltų staltiesių. Mažesnis meniu bei dalinė savitarna, užtikrina greitesnį premium maisto patiekimą restorano klientui. Nors Lietuvoje tokio maisto vietų yra, šią idėją įgyvendinti nusprendę „Drama Burger“ atstovai tikino, kad premium burgerių su greitu aptarnavimu Lietuvoje niša yra.

„Drama Burger GO“ – pirmasis gourmet mėsainių fast casual restoranas Lietuvoje. Naujasis restoranas duris atvėrė penktadienį Vokiečių g. 8, Vilniuje.

Alik.Photo nuotr.


Tris „Drama burger“ restoranus valdančios įmonės atstovas Jonas Mažintas pasakojo, kad Amerikoje atsiradęs restoranų formatas pasaulyje sparčiai populiarėja ir po truputį stumia lauk įprastus greitojo maisto restoranus. Kadangi jaunajai kartai svarbu tai, ką valgo – tyrimai rodo, kad tam jie pasirengę išleisti daugiau – fast casual restoranai orientuojasi į tūkstantmečio kartos (angl. millenials) atstovus, gyvenančius miestuose. Toks formatas taip pat patiks ir turistams bei aktyviems, šiuolaikiškiems miesto gyventojams, vertinantiems gerą maistą.

Alik.Photo nuotr.


„Šio restorano meniu siauresnis, jame nėra desertų, pusryčių. Visi burgeriai ruošiami iš tų pačių ingredientų kaip ir „Dramoje“, tad kokybė ta pati“, – valgiaraštį komentavo J. Mažintas.

Naujame apie 40 vietų turinčiame restorane maistas bus patiekiamas demokratiškai, padėkluose. Vienkartinių indų, valgant vietoje, sako, bus minimaliai. Atstovas tikisi, kad „Drama burger GO“ taps vieta, kur miestiečiai užsuks pavalgyti dienos metu. Neatmetama galimybė, kad esant poreikiui restoranas darbo laiką ilgins ar plėsis.

Alik.Photo nuotr.


„Esame įsitikinę, kad Senamiestyje būtent tokiam „Dramos“ formatui ir gerai burgerinei yra niša“, – apie sprendimą restoraną atidaryti būtent šioje miesto dalyje kalbėjo J. Mažintas.

Meniu

Burgeriai:

Jautienos 5,99 Eur

Dramos sūrio burgeris 7,49 Eur

Veggie su feta ir burokėlių paplotėliu 5,49 Eur

Vištienos su sūriu 5,99 Eur

Chorizo 7,49 Eur

Pastrami sumuštinis 7,49 Eur

Pietų burgeriai:

Jautienos arba veggie 4,99 Eur

Burgeris + bulvytės arba coleslaw 5,99 Eur

Pietų čiobrelių limonadas 0,90 Eur

Bulvytės:

Klasikinės 1,69 Eur

Su rozmarinais 1,69 Eur

Batatai 1,99 Eur

Salotos:

Coleslaw 1,49 Eur

Klasikinės Cezario 5,49 Eur (su vištiena 6,49 Eur, su pastrami 6,99 Eur)

Užkandžiai:

Traški vištiena (su naminiu majonezu arba chipotle) 3,49 Eur

Combo:

Maža bulvyčių + coleslaw 1,99 Eur

Adresas: Vokiečių g. 8, Vilnius

Darbo laikas: IV–VI 11:00–00:00, VII–III 11:00–22:00.

#dramaburger #mėsainis #pastrami #JonasMažintas #dramaburgergo #burgeris #greitasmaistas #fastfood #fastcasual #burgeriai #premiumburgeris #mėsainiai #mažintas

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg