AŠ Ikona vmgonline

Tai – ne pavėluotas Melagių dienos pokštas: išrastas tekilos debesis!

Neapsigaukite – Melagių diena iš tikrųjų praeityje ir gandai apie išrastą tekilos debesį yra ne iš piršto laužti. Tam, kad vasaroti į Meksiką būtų pritraukta kuo daugiau turistų iš Vokietijos, „Urban Spree“ meno galerijoje Berlyne Meksikos turizmo departamentas pristatė debesį, kuris lyja kuo tikriausia tekila ir kuriam pasipriešinti reikia ne skėčio, o stikliuko, praneša Mashable.com.


A post shared by Alfie Vinten (@alfieinberlin) on Mar 9, 2017 at 12:14am PST

Tekilos debesis bendradarbiaujant su Meksikos turizmo departamentu buvo sukurtas reklamos agentūros „LAPIZ“. Bendras jų išradimo šūkis – „Pamirškite žiemą, paragaukite Meksikos“. Kaip tai įmanoma? Debesis yra laikomas viduje ir veikia naudojant specialų drėkintuvą, kuris tekilą paverčia tirštu rūku. Tačiau tekila čia pasipila tik tada, kai lauke iš tikrųjų lyja.


A post shared by VisitMexico (@visitmexico) on Mar 9, 2017 at 5:41am PSTA post shared by Ernesto Adduci (@eadduci) on Mar 10, 2017 at 7:31am PST


Nesulaukiate lietaus? Stikliuką galite pasipildyti iš šalia esančio tekilos čiaupo. Toks originalus išradimas turi gana rimtą pagrindą – Vokietija yra antra didžiausia tekilos eksporto rinka, o kovas ir balandis yra lietingiausi mėnesiai šalyje.


Viršelio nuotrauka VisitMexico.

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.

#išradimas #Meksika #paroda #tekilosdebesis #berlynas #gėrimas #tekila

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg