AŠ Ikona vmgonline

Tai, ką padarė vienas Vilniaus restoranas, verčia aikčioti – galėtų pasimokyti ir kiti

VMG su džiaugsmu pirmieji praneša, kad šį sekmadienį, 11 valandą, sostinės senamiestyje įsikūrusiame restorane „Trinity“ vyks vėlyvi pusryčiai „More than brunch“, kurių metu surinktos lėšos bus skirtos Santaros vaikų Onkohematologinio skyriaus senųjų palatų renovacijai. Į labdaringus vėlyvuosius pusryčius „Trinity“ restorane kviečia tikra žvaigždžių komanda, nes patiekalus svečiams ruoš net 8 patyrę virtuvės šefai: Dalius Aleksejevas, Mantas Dobradziejus, Dimitrij Berman, Adomas Jegnoras, Saulius Stapulionis-Gintaro, Martynas Maciulevičius, Justinas Kapkovičius ir Evaldas Kizelis.

Roberto Daskevičiaus nuotr.


„Kai pirmą kartą apsilankiau Santaros klinikose ir pamačiau, kokiose palatose įsikūrę vėžiu sergantys vaikai bei jų šeimos, iš karto nusprendžiau, kad noriu padaryti kažką „nuo savęs“, kad bent kažkiek jų rūpesčiai palengvėtų. Būtent taip ir gimė „More than brunch“ idėja“, – sako restorano „Trinity“ virtuvės šefas Dalius Aleksiejevas, renginio organizacijai skyręs gerą mėnesį. Pasak virtuvės šefo, visi šiuose vėlyvuosiuose pusryčiuose dalyvaujantys virtuvės šefai, someljė ir muzikantai sutiko tai daryti nemokamai, maisto produktų tiekėjai nemokamai duoda visą reikalingą produkciją, o restorano personalas taip pat dirbs be atlygio.

Pirmųjų vėlyvųjų pusryčių „More than brunch“ metu svečiams bus pasiūlyti 5 patiekalai: vištienos „terrine“, meksikietiška „pozole“ sriuba, žuvies pyragas („fish cake“), „Bao Buns“ su kiauliena, varškės spurgytės, „Pâte à Choux“, obuolių pyragas, žagarėliai. Prie patiekalų bus specialiai priderinti vynai, skambės tikro garso muzika, vyks virtuvės šefų sukurtų kulinarinių šedevrų aukcionas. Mažiesiems renginio svečiams bus paruošta varškės blynelių.


Visos surinktos lėšos nukeliaus tiesiai „Happimess“ labdaros iniciatyvai, kuri jau antrus metus remia šeimas, auginančias onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Šiuo metu „Happimess“ rūpinasi penkiomis tokiomis šeimoms, kur jauniausias iš vaikų tėra pusantrų metukų. Per pirmus veiklos metus iniciatyva paaukojo daugiau nei dvidešimt tūkstančių eurų, kurie buvo panaudoti vaikų gydymui ir jų gyvenimo kokybei gerinti.

Labdaros iniciatyva „Happimess“ taip pat prisideda prie Santaros vaikų Onkohematologinio skyriaus palatų remonto įgyvendinimo. Prieš kelerius metus tik dalis šio skyriaus palatų buvo suremontuota, nes lėšų visų palatų remontui nepakako. Tad iki šiol pusė skyriaus palatų yra neremontuotos daugelį metų ir jų remontas tapo vienu svarbiausių tikslų šiais metais. 4 palatų rekonstrukcijos sąmata siekia apie 80 000 eurų ir bent dalį jų „Happimess“ tikisi surinkti kartu su restoranu „Trinity“ vėlyvųjų pusryčių metu.

Roberto Daskevičiaus nuotr.


Visi, palaikantys „More than brunch“ idėją ir norintys prisidėti prie pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, spalio 1 dieną, 11 valandą, kviečiami į vėlyvuosius pusryčius restorane „Trinity“, Vilniaus g. 30. Planuojama šį renginį kartoti jau po mėnesio.

Pusryčių kaina – 30 Eur.

Vaikiškų patiekalų kainą galės nustatyti patys tėveliai.

Rezervuotis vietas vėlyviesiems pusryčiams galite telefono numeriu: +370 666 74 777

#virtuvėsšefai #labdara #renginys #naujienos #restoranas

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg