Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

„Sugamour“: saldžiausių svajonių išsipildymas

Kalbos apie „Sugamour“ netyla visame Vilniuje. Ir ne veltui: viskas – pradedant interjeru ir baigiant mažyčiais aukso spalvos šaukšteliais cukrui kavoje išmaišyti – yra verta „Instagram“ nuotraukos, kuriai net nereikia filtro. Kalbant apie maistą, jei reikėtų jį apibrėžti keliais žodžiais, galėtume pasakyti, kad tai – tikras visų smaližių svajonės išsipildymas, nes į „Sugamour“ desertus vien žiūrint seilė varva. Jei dar neragavote ir nesilankėte baltose šios desertinės-butiko menėse, jums tikrai vertėtų tai padaryti Vilniaus gastronomijos savaitės metu.

10 Eur jums bus patiektas desertas pačiu romantiškiausiu pavadinimu „Šokolado ir lazdynų riešutų meilė“ bei „Chemex“ kava. Šis derinys yra pats didžiausias priešas slogiai rudeniškai nuotaikai!


unnamed-5

„Sugamour“ adresas: Vokiečių g. 11

Darbo laikas: I–IV – 7:00–22:00 V – 7:00–23:00 VI – 8:00–23:00 VII – 9:00–22:00

Daugiau informacijos apie šį ir kitus restoranus, dalyvaujančius Vilniaus gastronomijos savaitėje, ieškokite ČIA.

NE TIK RAGAUK, BET IR VERTINK Fotografuok labiausiai patikusį Vilniaus gastronomijos savaitės patiekalą, siųsk nuotrauką su trumpu komentaru ir savo vardu bei pavarde į VMGonline.lt FB ir galbūt tu laimėsi specialius VMG prizus. Tas restoranas, kurio nuotraukų Vilniaus gastronomijos savaitės lankytojai atsiųs daugiausiai, gaus piniginį prizą – čekį, išleisti VMG paslaugoms. Rink geriausią Vilniaus gastronomijos savaitės padavėją, siųsk jo vardą ir pavardę su trumpu komentaru į VMGonline.lt FB Daugiausiai pagyrų sulaukęs padavėjas bus apdovanotas specialiu VMG prizu!

ATGAL

PASIDALINTI