AŠ Ikona vmgonline

Stilinga šviesa interjerui

Žvakės naudojamos jau daugiau nei 5000 metų. Ilgą laiką iki elektros lemputės išradimo žvakių šviesa naudota kaip pagrindinis apšvietimo šaltinis užėjus tamsiems vakarams. Šiandien žvakes namuose degame dėl malonumo ir jaukios ugnies sukuriamos šviesos. Tad žvakidės gali tapti ne tik daiktu, kuris saugiai laiko žvakę, bet ir interjero akcentu, pabrėžiančiu namų stilių. Apie tendencijas pasakoja suomių „Iittala“ produkcijai Lietuvoje atstovaujančios įmonės „Ginalas“ vadybininkė Eglė Paškauskienė.

SMARAGDINĖ ŽALIA

„2016 metų naujiena – smaragdinė žalia (angl. emerald) spalva. Ji įkvėpta „Iittala“ kolekcijos, kuri buvo pagrindinė Aino Alto kolekcijos 1932 metais spalva. Smaragdinė žalia stiklui suteikia brangakmenių prabangos, tuo pačiu sukelia nostalgiją ir jaukumą. Ši spalva dera su rožinės akcentais. Toks derinys puošia namus ir suteikia žvalumo“, – sako E. Paškauskienė.

Spalvotos Kivi ar Kastehelmi žvakidės sukurs žaismingą nuotaiką, tiks bet kokiam metų laikui, bet kuriam interjerui. Kastehelmi žvakidės – subtilios ir gaivios lyg ryto rasa. Šios žvakidės į namus įneš lietaus lašelių lengvumo, o smaragdinė žalia primins šiltą gaivią vasarą. Taip pat gausu ir kitų spalvų, kurios tiks kiekvienam interjerui. Kivi – mažučiai, spalvoti šviesos brangakmeniai sukurti tik dėl „Iittala“ meistrų gebėjimo pažinti stiklo subtilybes. Stiklo spalvos ir storis išryškina spindesį, sustiprina liepsnelių mirgėjimą. Plati spalvų paletė leidžia susikurti savo derinius įvairioms progoms ir bet kuriuo metų laiku.

Kastehelmi ir Kivi žvakidės


TINKAMKIAUSIOS VIETOS ŽVAKĖMS

„Žvakidės – universali interjero detalė, idealiai deranti įvairių stilių interjeruose. Židinys – puiki vieta žvakėms. Jomis sukursite jaukią ir originalią atmosferą net tada, kai židinio užkurti negalite (vasaromis ar jei židinys nėra naudojamas). Jei norite, kad toks „žvakių židinys“ atrodytų efektingai, nepagailėkite jų ir derinkite įvairius ilgius: čia tiktų Nappula, Festivo įvairių aukščių žvakidės“, – pataria Eglė Paškauskienė.

Žalvarinės Nappula ar Festivo kolekcijos žvakidės puikiai tiks ir moderniame interjere. Viena šalia kitos sustatytos kelios tokios žvakidės ir romantiška nuotaika, kai tamsiais vakarais norisi apgobti pečius šiltu pledu ir skaityti knygą žvakių šviesoje, – garantuota.

Nappula ir Festivo žvakidės


Taip pat žvakėmis galima puošti laiptus ar namų prieangį. Tokia idėja tinka jaukiam vakarėliui namuose su artimiausiais draugais. Tam tiks Lantern kolekcijos žvakidės. Tai – skaidrių ir švarių linijų stiklo skulptūros. Tokia tarp skaidrių stiklo sienų tobulai įtaisyta žvakė sukuria ore sklandančios šviesos iliuziją.

Lantern žvakidės


ŽVAKIDĖS ANT STALO

Stalas, rodos, yra pati banaliausia vieta žvakėms. Tačiau pagyvinti stalą galima įdomiomis žvakidėmis, kurios nuobodžiai kasdienybei suteiks šventinės nuotaikos. Ant stalo statykite daug žvakidžių su žvakėmis, kurios būtų vienintelis šviesos šaltinis vakarieniaujant. Tik patariama naudoti bekvapes žvakes, nes kvepiančios gali susimaišyti su maisto kvapu.

UGNIES APŽAVAI

Tai – suomių žiemos tradicija su šviečiančiais sniego žibintais. Viliojanti keramikos bei šiltos ir gyvybingos ugnies kombinacija sukuria unikalią, į nieką nepanašią šviesą. Norėdama atkurti suomių žiemą taip dievinamus ledo žibintus, Nathalie Lahdenmäki visiškai nauju būdu panaudojo keramikos putas. Su švelniomis ir jaukiomis Fire žvakidėmis atpalaiduojančią aplinką galėsite kurti ištisus metus.

Žvakidės Fire


#namai #interjeras #iittala #žvakės #žvakidės

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg