AŠ Ikona vmgonline

Stalo dekoras: visada stilinga vaikystė

Juk visi buvome vaikai, kurie krėsdavo kūrybiškas šunybes. Šį kartą siūlome šunybes krėsti jau tapus rimtais suaugusiaisiais, kurie į stalo dekorą kartais pasižiūri labai atsainiai ir net nuobodžiai. Šiek tiek mėlynos, spalvotų pieštukų, gėlių ir prieš jūsų akis bei nosis – stilingai vaikiškas stalas, prie kurio sėdėti jauku visai šeimai. Kaip sakoma, vaikiškumas, kaip ir humoro jausmas, jei žmogus jį turi, visada išliks jaunas. Būkime tokie, kokie buvome tada, kai saulę spalvindavome ne tik geltonai!

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Kas labiausiai traukia akį pamačius tokį stalą, kad ir nenukrautą šventiniais patiekalais? Tikime, kad Jūsų akis sustojo prie mėlynai ir baltai taškuotų indų, primenančių tapybos pamoką. Prie jų priderintos ir tokių pačių spalvų polėkštės. Jei namuose turite žaislų, su kuriais jūsų vaikais ir taip dažnai pareiškia norą kartu pietauti, pats laikas juos pasodinti ant stalo. Nemeluokite sau, kad nuo stalo žiūrinti lapė neverčia šypsotis. Dekoras gali alsuoti ne tik estetika, bet ir prie jos derančiu jaunatviškumu.

Valerijos Stonytės nuotr.


Nepamirškite papildomų aksesuarų ir smulkmenų, kurios perskrodė mintis įsivaizduojant mėgstamiausią žaislą ant stalo. Lėkštės viduryje padėti valgomi grybukai dar labiau atskleidžia jūsų norimą papasakoti vaikystės pasaką. Balta spalva yra universali ir lengvai prisitaikanti. Tokie yra ir sukarpyti spalvoti lapai, kurie pakeitė įprastas servetėles po lėkštėmis. Tuščius popieriaus lapus gali pakeisti vaikų piešiniai, o dar geriau – šie piešiniai ant tuščio popieriaus lapo gali gimti tiesiog prie stalo. Taip mėgstantys piešti vaikai ir tampa stalo dekoratoriais.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Tai reiškia, kad ant stalo padėti pieštukai ir akvarelė taip pat gali būti dekoro akcentais. Be vaikiškumo stalas spinduliuoja ir Provanso dvasia, liepsnojančia dailiame žibinte ir levandų puokštelėse. Nebijokite sodo elementų: ant stalo gali atsidurti ne tik gėlės vazose, bet ir paberti žiedlapiai, žiedai, vaisiai. Ką čia daro birių produktų indai? Jie taip pat laukia savo eilės, kad sėdintieji prie stalo galėtų įsitraukti į kulinarinį žaidimą ir patys pasigardinti maistą. Jeigu iš tikrųjų pusryčiausite ar pietausite sode, stilingai nuo vabzdžių apsaugokite sūrius, vaisius ar desertus.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Šį „Žana“ stalo dekorą rekomenduoja Alfas Ivanauskas.#pietūs #stalas #stalodekoras #žana #vasara

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg