AŠ Ikona vmgonline

Stalo dekoras: vasariški pusryčiai

Ir pagaliau, pagaliau atėjo vasara, kuri ryškiomis spalvomis nudažo ne tik mūsų lėkštę, bet ir suteikia naujų kūrybingų vėjų mūsų stalui! Neatsiliekant nuo šiandieninių dekoravimo tendencijų, kurių viršūnėje – gėlės ir geometrinės figūros, Alfas sukūrė vasariškų pusryčių stalą, ant kurio vasaros sambą šoka ir gėlės, ir įvairiausios formos.

Valerijos Stonytės nuotr.


Vėjavaikiškumo šiam stalui suteikia kelios ryškios ir raštuotos vazos, panaudotos įvairių aukščių gėlės bei vienas svarbiausių akcentų – žvakės. Vasara – tai vienintelis metų laikas, kai galite įžiebti kuo keistesnes ir net akį rėžiančias žvakes. Šiuo atveju panaudotos geltonos žvakės, bet kuo puikiausiai tiktų ir rožinės. Jei nesate tokie drąsūs, rinkitės šviesesnius žalsvos atspalvius – nuo šviesios salotinės iki sodrios ąžuolo lapo žalios.

Valerijos Stonytės nuotr.


Artišokas savo stiebą į vieną iš vazų čia įmerkė tikrai ne dėl gėlių trūkumo. Originalūs būsite tada, kai prisiminsite, jog stalo dekorą galima pagyvinti ir skirtingų metų laikų gėrybėmis: morkomis, kopūstais, žydinčiais krapais ir kas tik šauna į galvą. Neapsiribokite tik sodo ir lauko gėlėmis.


Valerijos Stonytės nuotr.


Šiek tiek rytietiškos dvasios stalui įpūs medinės valgymo lazdelės, kuriomis galite pakeisti įprastus stalo įrankius. Atkreipkite dėmesį ir į unikalių geometrinių raštų puodelius. Naudokite skirtingus kolekcijos puodelius, kurie spalviškai ir raštiškai tarytum jaučia vienas kitą.

Valerijos Stonytės nuotr.


Jei norite dar ryškesnio ir spalvingesnio stalo, rinkitės ryškesnę staltiesę. Jokios baltos ar kreminės, atsigręžkite į geltonas, žalias ir dryžuotas staltieses. Na, ir, žinoma, tuomet venkite ypač raštuotų indų. Arba ryškios staltiesės, arba ryškūs indai – ir Jūs jau pataikėte į dešimtuką!


Valerijos Stonytės nuotr.


Šį „Žana“ stalo dekorą rekomenduoja Alfas Ivanauskas.#dekoravimas #vasariškas #dekoras #stalas #žana #interjeras #vasara #indai #šventė

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg