Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Stalo dekoras: prisijaukiname Kalėdas

Kuo anksčiau pradėsite galvoti ne tik apie šventinio stalo vaišes, bet ir patį stalą, tuo labiau būsite pasiruošę Kalėdoms. Pavyzdžiui, tobulai į orkaitę pašauti kalakutą tikrai turime tik vieną progą, bet dekoruoti stalą galime kad ir kasdien. Pirmasis mūsų stalo dekoras, rekomenduojamas Kalėdoms, yra kupinas eklektikos su tamsių spalvų indais.

Baltos ir juodos spalvų kontrastas tikrai neturėtų būti vengiamas. Priešingai, nei pagalvotumėte, balta staltiesė ir juodos lėkštės kuria šventišką atmosferą, o ypač tada, kai šias suartina tokie blizgūs elementai, kaip sidabras ir auksas. Šiuo atveju tai – auksiniai įrankiai, kurie sustiprina stalo puošnumą ir džiugina prie jo prisėdusiojo akį. Neribokite savęs ir derinkite skirtingų kolekcijų taures ir stiklines. Svarbu, kad indai tarpusavyje neįsiveltų į ginčą dėl pernelyg skirtingų raštų.

Norite pagyvinti stalą? Prisiminkite visuomet sušildančius gamtos motyvus ir jums labiausiai patinkančias žiemos gėles. Į puokštes visu smarkumu sugrįžta amarilis, galintis būti ir baltas, ir kreminis bei raudonas, taip prisitaikydamas prie stalo ir jūsų nuotaikos. Taip pat panaudokite įvairiausių uogų kekes, šildančias tamsias spalvas.

Dirbtinis sniegas, blizgučiai, kaštonai, kankorėžiai, karpytos snaigės, girliandos, kalėdiniai žaisliukai, nykštukai ar kitos figūrėlės – visa tai ir vėl tampa nepakeičiamais stalo motyvais. Nebijokite lengvabūdiško vaikiškumo. Tendencingu pastarųjų trejų–ketverių metų interjero aksesuaru išlieka šviečiančių burbulų girliandos, galinčios atsidurti ne tik ant komodos ar eglutės, bet ir ant stalo.

Šį „Žana“ stalo dekorą rekomenduoja Alfas Ivanauskas.#Kalėdos #stalodekoras #žana #žiema

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg