Stalo dekoras: mėtiniai pavasario pietūs
Aš Ikona 750X300.jpg
AS-IKONA_1800x250.jpg

Naujienlaiškis

Stalo dekoras: mėtiniai pavasario pietūs

Jei širdyje ir drabužių spintoje – dar toli gražu ne šventė, prisiminkite, kad progą jai visada galime susigalvoti patys. Pavyzdžiui, kiekviena, bent vienu laipsniu šiltesnė, pavasario diena gali būti pakankamas pasiteisinimas surengti šventinius pietus, kurių stalą puoš mėtiniai pastelės atspalviai.

Valerijos Stonytės nuotr.


Pavasaris šiame stalo dekore yra dar kartą šaukiamas panaudojant pastelinę žalią, pilką ir rausvą. Prie tokios pastelinės gamos puikiai derės ryškesnės detalės, šiuo atveju – auksiniai stalo įrankiai, kurie tampa savitu stalo akcentu. Pro akis neprasprūdo sukryžiuoti šakutė ir peilis? Tai – ne užmaršumas, o dar vienas būdas stalą paversti žaismingu. Improvizuokite ir atraskite savo šelmišką įrankių padėjimo braižą.

Valerijos Stonytės nuotr.


Santūriąją baltą staltiesę puikiai pagyvins apvalus kreminis kilimėlis, kuris turi ir dar vieną paskirtį – jis įrėmina klasikinę indų kompoziciją ir simetriją. Tobulą simetriją ir tvarką pamirškite rinkdamiesi žvakides ir taures. Skirtingų aukščių žvakides išdėliokite po visą stalą ir nustebinkite svečius įžiebdami šviesą ir paskleisdami šilumą ne tik stalo centre. Taip pat monotonijos atsikratysite įsigydami skirtingų spalvų ir formų tarpusavyje derančių taurių komplektų. Prie permatomų taurių šiame pasteliniame dekore tiktų žalsvo atspalvio ar auksinių elementų turinčios vandens stiklinės.


Valerijos Stonytės nuotr.


Dar viena svarbi puošnaus stalo dalis – gėlės ir vazos. Pavasarėjant gėles galite pakeisti kieme rasta pražydusios obels, vyšnios ar alyvos šaka, derinkite gležnus ir švelnius augalus su dygiaisiais. Pamerkite gėles peršviečiamose vazose ar kitame stikliniame inde, kuriame saugote sausainius. Galbūt stipriausias pavasario židinys Jūsų namuose yra ant palangės augančios kambarinės gėlės? Trumpam jas perkraustykite.

Valerijos Stonytės nuotr.


Kadangi pasteliniai atspalviai yra siejami su rytu ir popiete, tokį pietų dekorą vakariniu lengvai paversite panaudodami medžiagines prabangių raštų servetėles ir šventines taures.

Valerijos Stonytės nuotr.


Šį „Žana“ stalo dekorą rekomenduoja Alfas Ivanauskas.#pavasaris #stalodekoras #patarimai #žana #interjeras #indai #AlfasIvanauskas #virtuvėsmitųgriovėjai

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg