AŠ Ikona vmgonline

Slaptas baras Taline – jo pavadinimą tarkite atsargiai

Yra vietų, kurios dėmesio siekia maisto kokybe, garsiais šefų vardais ar žymiais lankytojais, bet yra ir tokių, kurios nedaro nieko – tiesiog užrakina duris. Tiesiogine prasme!

Jei esate Taline ir ieškote kažko daugiau nei įprastos kavinės, išbandykite senamiestyje esantį „NoKu“. Tiesa, net ir žinant adresą (Pikk g. 5) nebus paprasta jį atrasti, nes jokios iškabos nėra. Pagrindinis kelrodis – ryškios mėlynos ir raudonos spalvos durys. Radote jas? Reiškia, pirmas žingsnis įveiktas.

Antras žingsnis – įeiti pro tas duris, bet nuo įėjimo jus skiria kodas. Žinoma, galite bandyti jį atspėti ar klausti praeivių, tik tą daryti reikėtų atsargiai. Žodis „noku“ estų kalba reiškia vyrišką lytinį organą, mažybinę jo formą. Kaip paaiškino raudonuodama vieno restorano administratorė – žodis, kurį sakome apie tai kalbėdami vaikams. Įsivaizduokite, kad pradedate vietinių klausti, kaip patekti į „NoKu“, o jie to baro nežino… Na, galite atsidurti ir kuriozinėje situacijoje.

Didžiausias šios vietos privalumas – ramybė. (Valerijos Stonytės nuotr.)


Mes jums padėsime. Durų kodas – 2580. Tačiau negarantuojame, kad jis toks bus ir jums atvykus. Nuo savo veiklos pradžios ši vieta buvo uždaras klubas ir tik vėliau tapo atviras didesniam lankytojų srautui. Kitaip tariant, ši vieta saugo savo privatumą.

Trečias žingsnis – aukštais laiptais nebijodami, kad atsidūrėte landynėje, kylate į viršų, kol prieš jus atsiveria baro erdvė. Jei esate linkę patogiai įsitaisyti ir laukti, kol prieis padavėja, galite jos ir nesulaukti. Jauskitės kaip namie. Nueikite prie baro ir užsisakykite. Kulinarinių šedevrų nesitikėkite – maistas paprastas, bet sotus. O didžiausias šios vietos privalumas – ramybė. Mėgaukitės ja, kol tuo metu kitose kavinėse šurmuliuoja turistų būriai.

Baro pietų pasirinkimai. (Valerijos Stonytės nuotr.)


Darbo laikas

Pirm.–Ketv.: 12:00–01:00

Penkt.: 12:00–03:00

Šešt.:14:00–03:00

Sek.: 18:00–01:00

Baras „NoKu“ (Pikk g. 5, Talinas, Estija). Jų „Facebook“ paskyra.

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.

#kaiprasti #Talinas #patarimai #interjeras #kurvalgyti #hipsteriškavieta #slaptasbaras

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg