AŠ Ikona vmgonline

Skonio lenktynės realiu laiku

Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF paskutinę dieną Alfas Ivanauskas perkėlė „Skonio lenktynes“ iš televizijos ekranų į „Litexpo“ parodų rūmus.

Programa prasidėjo 13:30 ir truks iki 15:30, tad visi norintys dar gali suspėti pasižiūrėti kaip čia pat komandos gamina patiekalus, o vėliau paragauti ir nuspręsti, kuri iš laimės.

Pirmoji dvikova – vaikams skirta programa. Vaikai gamins pačių sukurtus desertus. Aina ir Vainius per 20 minučių pagamins po desertą, kurį ragaus parodos svečiai ir nuspręs, kuris iš jų laimės.

„Ši valanda bus skirta vaikams. Šiandien sugriausime mitą, kad desertui pagaminti reikia daug laiko, įvairių kombainų ir kitų įrankių. Čia pagaminsime desertą iš keturių ingredientų, pagrindinis – maskarponės sūris. Jeigu naudosite šaldytas braškes, gausite ledus, o jeigu atšildytas braškes – labai skanų kremą“, – sako A. Ivanauskas.

Aina desertui pasirinko maskarponės sūrį, atšildytas avietes, grietinėlę ir sausainius. Vainius desertui pasirinko maskarponės sūrį, šaldytas mėlynes, grietinėlę ir sausainius.

Norintys paragauti deserto ir pamatyti, kas laimės „Skonio lenktynes“ apsilankykite „Litexpo“ rūmuose iki 16valandos.

Alfo Ivanausko patarimas kaip greitai pasigaminti maskarponės užtepėlę:

„Šį sūrį galima naudoti ne tik saldiems patiekalams: pakepinkite orkaitėje papriką ir šoninę, sumaišykite su maskarpone ir gausite skanią užtepėlę, kurią galėsite valgyti su morkų lazdelėmis ar kitu užkandžiu.“

#maskarponė #desertas #AlfasIvanauskas #Vaikai #BAF #Baltijosmaistoirgėrimųparoda #skoniolenktynės

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg