AŠ Ikona vmgonline

Skaniau nei limonadas: 7 idėjos stalo vandeniui paskaninti

Vos termometrų stulpelis ima kilti, pasaulis kaip susitaręs dietologų, medikų, trenerių, mamų ir žurnalistų pavidalu ima rėkti: „Gerkite daugiau vandens!“ Tik ką daryti, jei paprastas vanduo mums nelabai skanus? Vis pamirštame jo išgerti (būtų skanus it šokoladas, juk nepamirštume, ar ne)? Paskaninkite jį vaisių ir prieskonių deriniais.

Citrusinis bučinys

Supjaustykite 1/2 apelsino ir 1/2 greipfruto, įberkite saują smulkintų šalavijų, viską užpilkite 2 l vandens.

Agurkų ir levandų romanas

Griežinėliais supjaustykite 2 agurkus, sudėkite dvi šakeles levandų, užpilkite 2 l šalto vandens.

Braškių fiesta

Susmulkinkite saują bazilikų, griežinėliais supjaustykite 3 braškes ir 1 agurką, viską užpilkite 2 l vandens. Ledukai – pagal norą.

Spanguolių kankanas

1 stiklinės spanguolių, 1 smulkiai pjaustytos žaliosios citrinos arba citrinos, 2 smulkintų datulių. Vaisių gabaliukus užpilkite 2 l vandens.

Ananasinė gaiva

1/2 kubeliais pjaustyto ananaso sumaišykite su 1 imbiero šaknimi, užpilkite 2 l šalto vandens.

Zelandietiška pagunda

Nulupkite ir griežinėliais supjaustykite 3 kivius, sumeskite į gėrimams skirtą ąsotį, užpilkite 2 l vandens. Jei norite, paskaninkite ledukais ar pastatykite į šaldytuvą, kad atvėstų.

Arbūzo sapnas

Sumaišykite 1/2 kubeliais pjaustyto arbūzo ir 1/2 kubeliais pjaustyto meliono, įberkite saują smulkintų mėtų, užpilkite 2 l šalto vandens.

Ir pabaigai. Kad vandens norėtumėte dar labiau, galite:

  • Jį paskaninti ledukais – tik jei nuspręsite jų dėti, palaukite bent 5 minutes, kad aptirptų, ir tik tada gerkite gėrimą.

  • Gerkite paskanintą stalo vandenį ne iš stiklinės, o supilstykite į dailius stiklainėlius su šiaudeliais. Tokia fotogeniška tara idealiai tiks išsinešti ar asmenukėms iš sporto klubo.

  • Į 2 l stalo vandens įpylus 1/2 stiklinės mėgstamų sulčių, vanduo taps gerokai skanesnis ir saldesnis. Tokiu gėrimu nesunkiai sugundysite net vaikus.

#imbieras #kiviai #bazilikai #citrina #vandu #avietės #melionas #ananasas #arbūzas #vaisiai

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg