Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

SKAITOMIAUSIŲJŲ TOP5: kas sulaukė daugiausiai Jūsų dėmesio?

Lietus, dargana, minusas termometro stulpelyje, apledėję automobiliai iš ryto ir saulė vidurdienį. Tokia permaininga ir visomis prasmėmis nenuspėjama buvo ši savaitė. Būkime viskam pasiruošę puodas kvapų ir skonio turtingos šiltos sriubos grąžina pusiausvyrą ir protui, ir jausmams, ir kūnui.

Receptą ir gerą patarimą visada rasite portale www.vmgonline.lt. Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?Šią savaitę šilti ir jaukūs namai buvo didelis turtas, o kur skaniai kvepia, ten visada jauku. „Alfas vienas namuose“ šią savaitę Alfas ruošė netradicinius bulvinius blynus, picos skonio tirštą sriubą ir apverstą rudeninį pyragą.


Turtinga ir tiršta, greitai ir lengvai pagaminama, nuodėmingai skani azijietiška sriuba su ryžių makaronais šią savaitę buvo bene skaitomiausia.


Lydytas sviestas vadinamas „skystu auksu", matyt, ne veltui. Tai „išvalytas“ sviestas, nes kaitinant išgaruoja vanduo, „nusėda“ baltymai, lieka tik organizmui naudingi riebalai, mineralai ir vitaminai. Kaip tikrai kokybiško lydyto sviesto pasigaminti patiems namuose, pataria maisto technologė, VšĮ „Palankus sveikatai“ vadovė Raminta Bogušienė. Patarimai ČIA.


Ką apie jus kalba kava, kurią mėgstate? Ar tikrai kavos su pienu gerbėjai yra pasaulio gelbėtojai, o juodos kavos mėgėjai nemėgsta pokyčių? Psichologo dr. Ramani Durvasula tyrimas atskleidė įdomių dalykų . Daugiau tyrimo įžvalgų rasite ČIA.


Ir, žinoma, pirmadienio tradicija. Pusryčių meniu penkioms dienoms yra atsakymas, kodėl rytais visur spėjate, galvą skauda rečiau, o prie rytinės kavos lieka minutėlė ką nors paskaityti. Šią savaitę dedikavome patiekalams, kuriuose pirmu smuiku groja varškė. Receptai čia.Iki skanaus!

ATGAL

PASIDALINTI