Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Sekmadienis „BAF 2016“ parodoje: sveiki užkandžiai, kulinarinės pamokos ir sportininkų patarimai

Baltijos maisto ir gėrimų paroda „BAF 2016“ praūžė neįtikėtinai greitai. Per šias keturias kupinas skonių, aromatų, įspūdžių ir nuotykių dienas VMG komanda pamatė ir padarė nemažai, tačiau daugiausiai sužinojo būtent paskutiniąją dieną. Alfas Ivanauskas su Živilės Geinos pagalba gamino sveikus užkandžius, telpančius priešpiečių dėžutėje, o žurnalo „Verdu ir kepu“ vyriausioji redaktorė Elžbieta Monkevič, žiūrėdama į netolimą ateitį, patarė, kokius marinatus rinktis kalėdinei paukštienai. Tuo tarpu Orijus Gasanovas siūlė nebijoti restoranuose labai patikusį maistą fotografuoti, o šiuos visus šou vainikavo pamoka apie trintų vaisių bei daržovių kokteilių plakimą.


VMGonline.lt studijoje šiandien apsilankė net du prisiekę sportininkai, motyvavę visą VMG kolektyvą sportuoti ne tik savo puikia išvaizda, bet ir patarimais. Atlikėjas Vytautas Medineckas-Ironvytas šįsyk kalbėjo ne apie repą, bet apie kūno tobulinimą, ką geriausiai valgyti ir ko atsisakyti sportuojant, papasakojo, kodėl sportininkai valgo guminukus (smaližiai, sukluskite!) ir kada vis tik galima suvalgyti torto. Tuo tarpu „MyHero“ motyvatorius, treneris ir sveikos mitybos specialistas Ignas Bakėjus dalijo patarimus, kaip prisiversti sportuoti ir sveikai maitintis, nuo ko reikėtų pradėti ir kaip atsisakyti užkandžiavimo vakarais nesukeliant streso organizmui.


Visos parodos metu vyko žurnalo „Verdu ir kepu“ viršelio kūrimas. „Litexpo“ lankytojai aršiai varžėsi, kas sukurs kūrybiškesnį viršelį. Susumavus paspaustų „patinka“ skaičių „Facebook“ paskyroje ir VMG žiuri vertinimą, nugalėjusios talentingų maketuotojų komandos bus paskelbtos rytoj, lapkričio 14 dieną, vakare, VMGonline.lt „Facebook“ paskyroje.


Daugiau nuotraukų iš „BAF 2016“ galite pamatyti ČIA

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg