Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Savaitgalis pagal Naglį Šuliją

Būtinas šeštadienio ritualas. Būtiną mano savaitgalio ritualą diktuoja šuo. Norom nenorom jį tenka vedžioti. Arba, galima taip pasakyti, kad jis vedžioja mane. Jeigu ne jis, į lauką gal ir neišeičiau, bet kai šuniukas sako „reikia“, tai mes ir vaikštome. Šuo kantrus – leidžia išsimiegoti savaitgaliais.

Savaitgalio pusryčiai namuose. Dažniausiai pusryčius gamina mano šeimos merginos. Pavyzdžiui, mūsų, kaip ir tikriausiai daugelio kitų šeimų, mylimas sekmadienio ryto patiekalas yra lietiniai su uogiene.

Naujausias gurmaniškas atradimas. Mano vasaros atradimas – tai ant grotelių kepti vištienos sparneliai, marinuoti medaus, sojos ir imbiero mišinyje. Kitas malonus atradimas – tai labai itališkas patiekalas: makaronai su tuno arba mėsos padažu ir daug prieskonių. Tuno padažą man pasufleravo Jamie Oliveris, o sparnelių marinatą – Beata.

Pamėgta vieta mieste. Myliu visą Vilnių, esu ketvirtos kartos vilnietis. Kur valgau, priklauso nuo aplinkybių. Tai gali būti Vilniaus gatvės kavinukė, kavinė Didžiojoje ar Vokiečių gatvėse. Kartu su Gedimino prospektu tai išeina didysis Vilniaus trikampis. Manau, kad šis maršrutas daugeliui vilniečių yra mielas.

#miestas #NaglisŠulija #šeima #įpročiai #savaitgalis #kavinės #pusryčiai #maistas #restoranai

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg