Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Savaitgalis pagal Evą Saikovską

Būtinas šeštadienio ritualas. Kadangi mes turime ketverių metų vaiką, tai blynai yra būtinas šeštadienio ritualas. Vengiame kvietinių baltų miltų, todėl juos gaminu iš kokių nors kitokių. Dažniausiai tai būna lietiniai su daržovėmis arba vaisiais. Gali būti morkos, obuoliai, bananai… Priklauso nuo to, ko yra namuose.

Pusryčiai mieste. Mes pamėgome pusryčius restorane „Briusly“. Ten renkamės kokį nors patiekalą iš kiaušinių, dažniausiai kiaušinienę, kurią ten pasiūlo.

Tobuli sekmadienio pietūs. Pas mano arba Vytauto (Vytauto Rumšo – red. past.) tėvus. Man patinka, kai visa šeima kartu, sėdime, ilgai plepame, valgome, kartais žiūrime filmą ar klausomės muzikos. Mūsų šeima kol kas maža, esame tik trise, todėl norisi didesnio būrio ir kad vaikas bendrautų su seneliais.

Šventinis savaitgalis. Per šventes svarbiausia yra šeima ir bendravimas. Iki didžiųjų metų švenčių aš laikausi pasninko, o per šventes būname kartu ir švenčiame iš širdies. Man taip pat patinka, kai maistą gaminame kartu, kai visi sukasi vienoje erdvėje.

#Rumšosužadėtinė #šeštadienis #įpročiai #savaitgalis #kulinarija #pusryčiai #evasaikovska #vytautasrumštas #sekmadienis #Rumšožmona #maistas #Rumšodraugė

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg