Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Savaitės TOP5: populiariausi savaitės straipsniai

Ši savaitė buvo ir saulėta, ir vėjuota, ir saldi, ir sūri, ir šilta, ir vėsi. Tokie – visokie – buvo ir portalo vmgonline.lt skaitiniai. Sužinojome, kad vienas geriausių pasaulio restoranų tampa burgerine", o Lietuvos geriausieji užsidaro...

Gyvenimo namuose ašimi vis dar išlieka šaldytuvas. Mokslai, darbai, žinoma, taip pat, bet, sutikite – diena prasideda nuo šaldytuvo durelių pravėrimo, tad ir populiariausia savaitės citata yra ši: Šaldytuvas yra geriausias įrodymas, kad svarbiausia – vidus”.Šios savaitės penki skaitomiausieji:


Interviu su žurnaliste Daiva Žeimyte-Biliene, kuri nustebino prisipažinusi, kad virtuvėje mėgo sukiotis dar ir iki karantino. Ko visada yra moters šaldytuve ir koks desertas yra jos silpnybė, skaitykite ČIA.


Kas svarbiausia gaminant? Žinoma, pagaminti skaniai ir greitai. Tad vakarienės vos per 30 min. receptai taip pat buvo ant bangos.


Esame išsiilgę išeiti į miestą, susitikti su draugais ir šnekučiuojantis skaniai paužkandžiauti. Vilniuje atsidarė autentiška japoniška užkandinė, kuri įdomi, nes čia nerasite nei sušių, nei ramenų. Ką rasite? Paskaitykite: Autentiška japonų užkandinė Vilniuje: be sušių, ramenų, bet su pagaliukais!


Žinoma, desertai. Dideli, šokoladiniai, saldūs, viduje traškūs. Atsisakyti neįmanoma. #Devilsfoodcake dienai – rimta šokoladinė nuodėmė.


Skaitomumo pozicijų neužleidžia tiesioginės kulinarinės laidos VIENAS NAMUOSE receptai, kurie yra tokie įvairūs, kad per savaitę išragaujate kone pusę pasaulio: nuo kesadilijų, vištienos „nuggets“, kiniškos jautienos iki dieviško obuolių štrudelio!Iki skanaus!


ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg