AŠ Ikona vmgonline

Savaitės TOP 7: ką labiausiai skaitėte šią savaitę?

Dienomis po švenčių būname apimti džiugios ramybės, nes į gyvenimą grįžta jauki ir tokia sava rutina, kai žinome, ką valgysime, ką veiksime ir ko norime.


Šią savaitę valgėme gerą naminį maistą, balandėlius ir čeburekus, regis, tokį paprastą maistą, bet visada labai vau! Kita vertus, stebinome save ir kitus kiek netikėtais sprendimais, pavyzdžiui, Cezario salotų pica. Susigrąžinome kasdienius ritualus ir toliau tobulinome įgūdžius. Trumpai tariant, www.vmgonline.lt irgi stengėsi, kad savuose namuose pasijustumėte saugiai ir komfortiškai!


Šios savaitės skaitomiausi:


Kas dieną pradeda kava, tas žino, kad kava ryte yra svarbiausia. Šis be galo instagramiškas kavos desertas muša rekordus visuose socialiniuose tinkluose: Socialiniuose tinkluose sparčiai populiarėjanti Dalgona kava – kuo ji ypatinga?


Dietos, dietos, dietos: dangus gali griūti, jos vis tiek mums rūpės. Daugiausia dėmesio sulaukusi #DienosCitata buvo ši: „Iki vasaros planavau numesti į 5 kg. Liko 8”, o vienas skaitomiausių straipsnių – šis: Dr. Edita Gavelienė atsako į visus klausimus apie „madingas“ dietas.


Namuose pagaminti ledai neturi sezono, jiems nereikia specialios progos, o jeigu galima pagaminti greitai ir be sudėtingo recepto – tai topų topas. Skonių kolekcionieriaus Alfo pasiūlytas receptas kaip tik toks: Vos per kelias minutes pagaminami traškūs braškių ir putojančio vyno ledai.


Pyrago norisi visada, pusryčiai – ne išimtis. Puiki išeitis sveikiems ir skaniems pusryčiams –10 gardžiausių varškės apkepų.


Laukas. Ugnis. Mėsa. Tai trys pavasario ingredientai. Šiemet pavasaris vėjuotas ir vėsokas, tačiau į kiemą su iešmeliais vis tiek kažkaip ištrūkstame: Gal šašlyko? Elžbieta pataria, kaip išsikepti tobulus.


Tyrimai rodo, kad dažniausias maisto produktas ant mūsų stalų – vištiena. Lengvai virškinamas, dietinis, vaikų mėgstamas. Todėl klausimas, kaip iškepti sultingą vištienos krūtinėlę aktualus visiems. Atsakymą radote čia: Sultinga vištienos krūtinėlė – misija įmanoma!


Ir žinoma, tiesioginės kulinarinės laidos VIENAS NAMUOSE receptai: skaitomumo rekordus mušė ir minėti čeburėkai, ir bulviniai blynai bei pagardai jiems, ir vištienos maltinukai, ir drėgnas aguonų pyragas!


Iki skanaus!ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg