Savaitės TOP 7: ką šią savaitę labiausiai skaitėte?
Aš Ikona 750X300.jpg
AS-IKONA_1800x250.jpg

Naujienlaiškis

Savaitės TOP 7: ką šią savaitę labiausiai skaitėte?


Šventės ateina, sujaudina, pasotina skoniais, įspūdžiais, spalvomis, ritualais ir netikėtais sprendimais, o tada baigiasi. Tačiau įgūdis susikurti šventę lieka ir jį tikrai galima pritaikyti kasdienybėje. Tai ypač svarbu, kai vis dar, nors ir laikinai, esame įkalinti tarp keturių sienų. Portalas www.vmgonline.lt kviečia švęsti kasdienybę kasdien!


Tebūnie virtuvė ir valgomojo stalas žaidimų ir kūrybos aikštelė: lepinkitės ir mylimiausius lepinkite gardžiais kepiniais nostalgiškais ir eksperimentiniais, veganiškais ir visavalgiškais ir net pritrūkę kokio nors produkto, nenuleiskite rankų, nes išeitis visada yra!Šios savaitės SKAITOMIAUSI:


1. Pozityvumo, šypsenos ir gerų patarimų niekada nestokojančios natūralios medicinos gydytojos Jelenos Tulčinos atvirumas Jus papirko. Straipsnis Gydytoja Jelena Tulčina išdavė, kaip apsisaugoti nuo koronaviruso ir parodė, kas jos šaldytuve, galima sakyti, buvo šios savaitės skaitomumo rekordininkas.


2. Velykų stalo žaidimai pagal Alfą Ivanauską idėjų generatoriaus idėjos yra daugakratinio naudojimo: tikrai pravers ne tik šventėms, bet ir šiandien, rytoj bei visada, kai tik prireiks veiklos prie stalo.
3. Desertai visada reikalingi, ypač tokie, kurie vienas du ir pagaminti, nes niekada nežinai, kad ištiks proga pasimėgauti! Pamiršote desertą? TOP 5 paskutinės minutės kepiniai.


4. Patiekalų TOP’ai aktualūs visada. Visi žinome, kad maisto gaminimo srityje sunkiausia yra sugalvoti, ką gaminti. Šią savaitę daug dėmesio sulaukė pasiūlymai vegetariškam vaišių stalui. Vegetariškos Velykos: 10 idėjų gausiam stalui be mėsos.


5. Šefas Ernestas Viršilas: „Žiūriu į panikuojančius maisto užsipirkinėtojus ir jų gailiuosi“. Šio šefo gana griežtas požiūris ir gana netikėta namų virtuvės kryptis Kijevo kotletai, čeburėkai, koldūnai…


6. Ir, žinoma, pusryčiai. Juolab, kad omletas yra vienas universaliausių patiekalų. Elžbietos patarimai, kaip iškepti tobulą omletą.


7. Naujas vakaro įprotis – nauja tiesioginė Alfo laida „Vienas namuose“ formuoja ir naują įprotį – šeimos vakarienei gaminti pagal „Vienas namuose“ valgiaraštį.

Penktadienio laidos receptus rasite čia – VIENAS NAMUOSE meniu: keptas viščiukas, mocarelos ir karšto mango tandemas, morengų ir ledų tortas!Iki skanaus!


ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg