AŠ Ikona vmgonline

Sąžinė telefone: kalorijų skaičiuoklės, kurias privalote parsisiųsti

Kalorijų skaičiavimo pasaulis gali būti išties sudėtingas, bet tik ne tada, kai į savo išmanųjį telefoną galite įsidiegti mobiliąją programėlę, kuri viską padarys už jus. Taip taip! Ji gali apeliuoti ne tik į jūsų lėkštę, bet ir į sąžinę. Pristatome septynias įvairaus pobūdžio ir funkcionalumo mobiliąsias programėles (nemokamas!) kasdienėms kalorijoms skaičiuoti.

„MyFitnessPal“. Ši programėlė yra sukaupusi didžiausią patiekalų kaloringumo duomenų bazę (daugiau nei 6 mln. produktų!). Taip pat ji leidžia apskaičiuoti naujų receptų kalorijas, susipažinti su patiekaluose randamomis naudingosiomis medžiagomis. Galite nustatyti savo dailių kūno linijų tikslus (iOS, Android).

„Lose It!“ Kaip jau supratote, ši programėlė ne tik skaičiuos jūsų suvartojamas kalorijas, bet ir padės jų atsikratyti. „Lose It!“ siūlo galimybę sekti ir tokius rodiklius, kaip kūno riebalai, miegas, hidratacija, naudingosios medžiagos, fizinio aktyvumo lygis. Brūkšninio kodo skaitytuvas padės paprastai ir greitai įvesti naujus produktus į sistemą (iOS, Android).

„SparkPeople“. Čia rasite daugiau nei 4 mln. registruotų produktų turinčią duomenų bazę. Taip pat programėlė puoselėja bendruomeniškumą ir dalijasi straipsniais, videoįrašais, žaidimais, skatinančiais sveiką gyvenseną (iOS, Android).

„Noom Coach“. Rekomenduojama tiems, kuriems ypač sunku susikoncentruoti ir tiesiog būti sveikesniems. „Noom Coach“ kasdien jums pats iškelia tikslus – primena, kiek vandens per dieną turite išgerti, bei nuolatos motyvuoja (iOS, Android).

„MyNetDiary“. Programėlė, turinti visas reikalingas funkcijas. Galite lengvai atkurti savo valgiaraštį, pasirinkti porcijos dydį, fotografuoti savo maistą ir patalpinti jį į duomenų bazę, naudotis brūkšninio kodo skaitytuvu (iOS, Android).

„FatSecret“. Šiai programėlei nereikia jokių mokamų papildymų. Ji efektyviai seks jūsų mitybos ir sporto balansą, pasiektą progresą. Taip pat galite susisiekti su kitais programėlės vartotojais (iOS, Android).

„Fooducate“. Svorio metimas ir kalorijų sekimas šios programėlės kūrėjams – tai mokymosi procesas, todėl naudojantis „Fooducate“ daugiau sužinosite apie sveiką mitybą, galėsite įvertinti savo savijautą, miegą, alkio lygį (iOS, Android).

#skaičiuoklė #išmanustelefonas #kaipskaičiuoti #telefonas #mobiliosiosprogramėlės #appsas #lieknėjimas #kalorijos

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg