Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Restoranas, kuriame visi lygūs

Prisipažinsime, kad iš pradžių kiek skeptiškai žiūrėjome į Rygoje veikiantį restoraną „International SV“. Įsikūręs atokiau nuo centro, rajone, kur turistų srautai tikrai neužsuka. Na, nebent turi tikslą, o tuo tikslu tikrai gali tapti apsilankymas šiame restorane.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Restoranas deklaruoja esąs nepriklausomas nuo jokių vietinių, politinių ar nacionalinių principų. Pasak jų, visi klientai ir visos tautybės yra lygios, o tai atsispindi jų restorano koncepte, meniu ir aptarnavimo stiliuje.

Jų meniu atstovauja „fusion“ koncepciją, t. y. jame atsispindi skirtingų šalių virtuvių įtaka – latvių, rusų, skandinavų ir azijiečių.

Valerijos Stonytės nuotr.


Kuo iš tiesų išsiskiria „International SV“ – jų degustacinį meniu galite išbandyti už 30 Eur. Kaip sako patys restorano atstovai, nors porcijos pas juos mažos, bet svečiai turi galimybę paragauti skirtingų patiekalų.

O VMG komandos nuomone – porcijos tikrai nėra tokios mažos! Tiesa, bent jau mūsų ragautuose patiekaluose labiausiai atsispindėjo rusiška virtuvė.

Beje, restoranas „International SV“ yra įsikūręs ir Jūrmaloje.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Kainos

Sriuba: 7–11 Eur

Salotos: 9–13 Eur

Šalti užkandžiai: 7 Eur

Karšti užkandžiai: 7–13 Eur

Karšti mėsos patiekalai: 7–19 Eur

Desertai: 6,5 Eur

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Daugiau skanių vietų, kurias verta aplankyti Baltijos šalyse, rasite knygoje „99 Places of Taste in the Baltics“. Nežinantiems primename, kad trečius metus iš eilės geriausiu pasaulyje pripažinto VMG kulinarinio žurnalo leidėjai inicijavo išskirtinį projektą – pristatyti Baltijos šalių gastronominį pasaulį, apie kurį iki šiol plačiuoju mastu buvo mažai žinoma. To rezultatu tapo VMG kulinariniuose apdovanojimuose pristatyta knyga, kurioje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.

Valerijos Stonytės nuotr.


#Baltijosšalys #kurvalgyti #ryga #internationalsv #restoranas #restoranųgidas #kureiti #latvija #99placesoftasteintheBaltics

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg