AŠ Ikona vmgonline

Raudoni atspalviai interjere

Sakoma, kad gerų dalykų verta pradėti laukti kuo anksčiau. Štai kodėl „iittala“ ragina jau dabar mintimis ruoštis Kalėdoms ir pamažu galvoti, kaip papuošti namus gražiausioms metų šventėms, interjerą pripildyti madingiausiais sezono atspalviais ir namams suteikti vien žiemai būdingo jaukumo.


KARALIŠKA RAUDONA Ši spalva – artėjančių švenčių karalienė. Net nepastebėsite, kaip ja nusidažys parduotuvių vitrinos, vaikų piešiniai ir mūsų namai. Prie raudonos spalvos detalių rankas ties net tie, kurie interjere ar dekoruodami stalą mėgsta santūrumą. Lengviausias būdas pasiduoti švenčių dvasiai – papildyti savo kolekciją šiuo metu į asortimentą sugrįžtančiais „iittala“ raudonos spalvos „Taika“ ir „Teema“ indais.


SPANGUOLĖS ANT STALO Spanguolių raudonumo „Kastehelmi“ stiklo gaminiai – dar viena puiki idėja interjerą pripildyti švenčių jaukumo. Galite juos drąsiai naudoti norėdami netradiciškai patiekti patiekalus, įvairiausiems desertams, uogoms, riešutams, papuošalams, raktams, įvairiems smulkiems buitiniams rakandams susidėti ar tiesiog kaip interjero detalę. Pasitelkite vaizduotę ir nebijokite netradicinių sprendimų!


ŠILUMA IŠ UGNIES Tegul tamsą už lango nugali maloniai mirganti žvakės šviesa. Galite rinktis skaidrias arba matines „Ultima Thule“ kolekcijos žvakides ir džiaugtis arba ryškia, arba paslaptingai prislopinta žvakės šviesa.

Šiuos ir kitus „iittala“ gaminius galite įsigyti ginalasinterjeras.lt


#iittala #indai #žvakidės

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg