Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Prieš naująjį TV sezoną Alfui Ivanauskui – netikėtos žinios iš Kinijos

Jau ketvirtajam televizijos sezonui su laida „Kulinariniai triukai“ besiruošiantis Alfas Ivanauskas, „Virtuvės mitų griovėjų“ idėjinis lyderis, sužinojo, kad jo pernai išleista pirmoji motyvacinė kulinarinė knyga kulinariniais „Oskarais“ vadinamuose apdovanojimuose pateko tarp septynių geriausių televizijos vedėjų knygų Europoje.


„Knygoje „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ telpa ne tik mano 20 metų patirties virtuvėje, bet ir didžiausia priklausomybė… gražiems daiktams! Dėl to lėkštės fotosesijoms keliavo iš viso pasaulio, – pasakoja A. Ivanauskas. – Juokauju, kad kartais reikia daryti nuodėmes, jog paskui galėtum jas išpirkti. Galima sakyti, kad su šia knyga išpirkau visas vaikystės nuodėmes – nepavykusius eksperimentus ir darže paslėptus jų įkalčius.“


Unikali ir pirmoji tokia knyga Lietuvoje padalyta į dvi dalis – vienoje rasite idėjas, o kitoje – konkrečius receptus. Knygos fotosesijos vyko įvairiuose Lietuvos kampeliuose, A. Ivanauskui svarbiose vaikystės vietose, kartą teko net anksti ryte laukti pakylančio rūko.


„Leidiniui visada stengiuosi atiduoti viską, ką esu sukaupęs savo galvoje. Rezultatas – knyga, dėl savo inovatyvumo įvertinta „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose“, – sako leidėjas ir vyr. redaktorius, kurio VMG kulinarinis žurnalas tarptautiniuose apdovanojimuose net kelerius metus iš eilės įvertintas kaip geriausias pasaulyje.

Valerijos Stonytės nuotr.


A. Ivanausko ir Lietuvos vardas šioje kategorijoje yra tarp Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Austrijos, Prancūzijos ir Portugalijos televizijos žvaigždžių. Laimėtojai bus paskelbti gegužę, o iki tol A. Ivanauskas ruoš naują laidos „Kulinariniai triukai“ sezoną, kurio šūkis – kitokia klasika.

Valerijos Stonytės nuotr.


„Žmonės dažnai pasirenka vieną iš kraštutinumų – arba aklai laikosi tradicijų, arba puola išradinėti kažką, ko niekas nežino. Mano nuomone, klasika yra visa ko pagrindas, tik žinodamas ją, gali toliau kurti, o tada jau gimsta darbai, kurie įvertinami kaip geriausi visame pasaulyje. Todėl ir mano knygos, ir laidos pavadinime yra frazė „kulinariniai triukai“ – nebijokite daryti dalykų, kurie ne visiems yra įprasti. Išsilaisvinę iš baimių, nustebsite patys.

Valerijos Stonytės nuotr.


Drąsos galima pasimokyti ir iš charizmatiškosios laidos vaikų komisijos. Patikėkite, jų pasakymų būna tokių atvirų, kad krentame visi iš juoko, nes juk vaikai niekada nemeluoja. Na, arba beveik niekada“, – juokiasi A. Ivanauskas, kurio laidoje dalyvauja 9 vaikai. Be to, laidos metu vaikai ne tik ragaudami vertina skonį – ne ką mažiau svarbi jiems ir patiekalo stilistika.

Valerijos Stonytės nuotr.


„Net ir alkanas vaikas gali atsisakyti valgyti, jei maistas jam neatrodys skanus. Taigi, mūsų laidoje tėvai gali išmokti ne vieno triuko ir dar geriau pažinti savo vaikus“, – sako kulinarinės laidos vedėjas, jau daugiau nei metus savo laidoje suvaldantis vaikų komisijos norus.

Naujas laidos sezonas prasideda vasario 4 d., sekmadienį, 9 val. ryte.

Knygą „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ galite pavartyti čia!


#televizija #alafasivanauskas #VMGapdovanojimai #kinija #knyga #Kulinariniaitriukai

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg