Pica į namus vidury nakties ir kitos Inetos Stasiulytės nuodėmės
Aš Ikona 750X300.jpg
AS-IKONA_1800x250.jpg

Naujienlaiškis

Pica į namus vidury nakties ir kitos Inetos Stasiulytės nuodėmės

Paprašyta atsakyti į kelis klausimus apie maistą, Ineta Stasiulytė nusijuokė: „Apie maistą reikia ne kalbėti, o jį valgyti.“ Puikių formų aktorė papasakojo, kad paprastai maitinasi sveikai, tačiau kartais neišvengia picos į namus ir negali atsispirti desertams.

Ineta, ką paprastai valgote pusryčiams, pietums, vakarienei? Koks jūsų dienos mitybos planas, ar yra toks? Maitinuosi visiškai netvarkingai. Gali pusryčiai būti anksti, gali būti ir vidurdienį, o gali ir išvis nebūti. Su pietumis ir vakariene visiškai taip pat. Būna visaip, turėdama laiko tikrai gaminu, kartais užeinu į restoraną, pasitaiko, kad sustoju ir kokiame „Statoile“.

Kokia mėgstamiausia virtuvė? Ką galėtumėte valgyti visur ir visada? Indiškas maistas man tinka bet kada, per pusryčius, pietus ar net naktipiečiams. Dievinu indiškus prieskonius, troškinius, galėčiau būti vien jais gyva, tačiau mano šeima jų nepripažįsta. Jei gaminu kažkokį indišką patiekalą, tai šeimai turiu gaminti ką nors atskirai.

Nuo ko prasidėjo jūsų kulinarinis kelias? Mokiausi iš mamos. Ji ruošė įvairius patiekalus ir leido viską ragauti.

Kokie yra jūsų mitybos įpročiai? Stengiuosi maitintis sveikai, tik retsykiais paragauju greitojo maisto, būna, kad jo labai norisi. Visą laiką būtina klausti savęs, ko pats nori, ir nevaržyti savęs.

O pasitaiko atvejų, kad užsisakote picą į namus vidury nakties? Žinoma pasitaiko! Kaip gi be picos į namus!

Kava ar arbata? Dažniau kava, tačiau mėgstu ir arbatą.

Kelionių metu ragaujate ką nors naujo ar renkatės gomuriui pažįstamus skonius? Aviena yra kažkas tobulo. Graikijoje ar Turkijoje ją įspūdingai paruošia. Apskritai, avienos skonis man labai priimtinas ir malonus. Vabalų ar kažko tokio valgyti nenorėčiau, man maistas turi būti estetiškas, kas nepatiks akiai, to nenorėsiu ir valgyti.

Be kokio maisto negalėtumėte gyventi? Be desertų! Visi, kas mane pažįsta, žino, kad visada automobilyje ar rankinėje turiu kažką saldaus. Aš visada galiu pasakyti, kur geriausi desertai. Pavyzdžiui, „Bijolos“ tortai – nuostabūs, mano vestuvių tortas būtų tik iš ten. O būtent iš desertų man labiausiai patinka karamelė.

Kai būnate užsienyje, ko labiausiai pasiilgstate iš lietuviškų produktų ar patiekalų? Pasiilgstu juodos lietuviškos duonos su grūdais.

Kokiu principu visada vadovaujatės valgydama ir rinkdamasi maistą? Reikia viską daryti su meile, lygiai taip pat – ir valgyti. Ir būtinai valgant nieko kito nedaryti, t. y. neskaityti, nežiūrėti televizoriaus ar pan. Reikia tik valgyti ir tuo mėgautis!

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg