Patikrintas būdas: atidarykite stiklainius vienu rankos judesiu
mobile_750x300.jpg
vmgonline_baneris (1).jpg

Naujienlaiškis

Patikrintas būdas: atidarykite stiklainius vienu rankos judesiuAtėjus sezonui, kurio metu pagaliau galime mėgautis vasarą ir rudenį užkonservuotomis daržovėmis, džemais, uogienėmis, pagardais ar medumi, neretai kelią pastoja labiausiai erzinantis dalykas – niekaip neatsidarantys stiklainiai. Jei šalia neturite raumeningo gelbėtojo, galinčio apsaugoti nuo šios kiekvienam alkanam bent kartą nutikusios katastrofos, dalijamės keliais patikrintais patarimais, kaip lengvai, greitai ir be šukių atidaryti stiklainį.

  1. Dažniausiai stiklainių atidaryti negalime dėl slidaus dangtelio kaltės. Tad norint lengvai atidaryti stiklainį, geriausiai pasinaudoti guminėmis pirštinėmis, kurios užtikrins sukibimą su dangteliu. Jei guminių pirštinių šalia neturite, tam puikiai tiks silikoninis padėklas ar šiurkštus virtuvinis rankšluostis.

  2. Jeigu stiklainis vis tiek nepasiduoda, pabandykite dangtelį atidaryti lygiai taip pat, kaip alaus kamštelius – atidarytuvu. Šiek tiek kilstelėjus dangtelį nuo stiklainio, jį atsuksite be jokių pastangų. Kartais prireikia dangtelį pakelti keliose vietose. Tačiau atsargiai, jei dangtelį norite panaudoti dar kartą, nepersistenkite naudodamiesi atidarytuvu, nes dangtelio antrą kartą ant stiklainio galite nebeužsukti.

  3. Tiems, kurių stiklainis vis tiek nenori atsidaryti, o pilvas toliau gurgia ir kyla pyktis, rekomenduojame šiek tiek trinktelėti stiklainiui. Smurto virtuvėje nepropaguojame, tačiau staigus trinktelėjimas į stiklainio apačią delnu arba alkūne atkels dangtelį nuo paviršiaus ir stiklainis atsidarys itin lengvai. Taip yra dėl to, kad trinktelėjus stiklainio turinys įgauna jėgos ir suveikia tarsi plaktukas iš vidaus – būtent tai, ko jums ir reikia šioje situacijoje.

  4. Jei muštis nemėgstate, tuomet pripildykite vidutinio dydžio puodą vandeniu, jis turėtų užimti 1/3 puodo. Užkaiskite puodą ir, šiek tiek pakaitinę, įmerkite stiklainį 1–2 minutėms dangteliu į vandenį. Karštis privers stiklainio dangtelio kraštelius atsipalaiduoti, tad bandant atidaryti atrodys tarsi jis nukrenta pats. Tačiau stebėkite, kad neįkaistų pats stiklainis, nuo per didelio karščio jis gali suskilti.

Nors šie patarimai dar nieko nenuvylė ir neapgavo, jei atidaryti stiklainį jums vis tiek atrodo tarsi neįmanoma misija, susidraugaukite su kaimynais. Pažadėjus pavaišinti tuo, kas yra stiklainyje, padėti sutiks kiekvienas!

#kaipatidarytistiklaini #konservai #patarimai #stiklainiai

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg