Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Pati gražiausia kalėdinė eglutė

Atėjus gruodžiui užplūsta mintys, kaip pasipuošti namus, kaip sukurti kuo daugiau jaukumo ir šilumos, kaip pasitikti gražiausias metų šventes. Vienas svarbiausių, į vaikystę sugrąžinančių Kalėdų akcentų – mišku kvepianti eglutė. Tačiau kaip išsirinkti tikrai gražią eglutę, kuri džiugintų visą švenčių laikotarpį?

Patogumui III

Rūpestingai prižiūrimos vazonėliuose augančios eglutės puikiai tarnauja per visas šventes ir pavasarį, atšilus orams, gali būti pasodinamos kieme ar sodyboje. (eglutes.lt nuotr.)


„Visų pirma šis pasirinkimas priklauso nuo to, kada norite puošti eglutę. Visiems, kurie nori Kalėdų medelį puošti dar gruodžio pradžioje, rekomenduojame rinktis kėnius arba eglutes vazonėliuose. Kėniai nemeta spyglių, jų spygliukai yra švelnūs, taigi jie puikiai tinka ir šeimoms su mažais vaikais“, – sako Aistė Jonauskienė, visus metus žaliuojančius augalus ir Kalėdų medelius siūlančios „Eglutės.lt“ atstovė. Rūpestingai prižiūrimos vazonėliuose augančios eglutės puikiai tarnauja per visas šventes ir pavasarį, atšilus orams, gali būti pasodinamos kieme ar sodyboje.

„Na, o jeigu eglutę ketinate puošti gruodžio viduryje, galite rinktis ir lietuvišką, mišku kvepiančią žaliaskarę. Įstatyta į stovą su vandeniu ji išliks žalia ir gyvybinga visą švenčių laikotarpį“, – pataria kalėdinių medelių ekspertė.

Kitas svarbus klausimas renkantis Kalėdų eglutę – erdvė, kurioje ji bus statoma. Nuo to priklausys eglutės dydis. „Mažoms erdvėms gali pakakti mažytės 60 cm eglutės vazonėlyje, o didelėms erdvėms ar net norint pasipuošti kalėdinį medelį lauke prie pastatų gali prireikti ir 5 metrų eglės. Net ir mažutė eglutė, papuošta lempučių girlianda, sukurs jaukumo jūsų namuose: virtuvėje, vaikų kambaryje ar ant šventinio stalo“, – sako A. Jonauskienė.

Kad ir kokią eglutę išsirinktumėte, svarbu ja tinkamai rūpintis – užtikrinti, kad ji nebūtų arti šildymo įrenginių, stengtis, kad oras būtų pakankamai drėgnas. Svarbu žinoti: po eglutės nupjovimo ji 2–3 dienas turi pabūti plantacijoje, kad „užmigtų“, o parsinešus namo būtina nupjauti apie 2–3 cm koto – tam, kad medelis galėtų lengvai absorbuoti vandenį. Na, o po švenčių svarbu pasirūpinti tinkamu medelio utilizavimu.

#Kalėdos #eglutė #šventės #eglutėslt #patarimai #idėjosKalėdoms #interjeras #eglė

ATGAL

PASIDALINTI