AŠ Ikona vmgonline

Pasiutusiai gera vieta išgerti kavos Rygoje

Tiesą pasakius, „Rocket Bean Roastery“ yra vieta, kur galite ne tik kavos išgerti, bet ir pasimėgauti puikiais pusryčiais, pietumis ar net vakariene. Beje, jų metu rengiami ir specialūs pasirodymai. Taigi, ta kavos pupelė iš tiesų yra pašėlusi!

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Kai pirmą kartą ten vykome, motyvacija mažėjo dėl atstumo – taip, pagrindinė jų kavinė įsikūrusi toliau nuo miesto centro, todėl teks pažygiuoti ar pavažiuoti iki jos. Ar verta? Verta! Paskui ne kartą į „Rocket Bean Roastery“ grįžome tiesiog papusryčiauti. Labiausiai žavi šioje kavinėje sukurta atmosfera ir suvokimas, kad kava skrudinama čia pat už sienos.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Savininkai jau seniai pardavinėjo kavos pupeles ir jas skrudino, tačiau vieta, kur patys galėtų parduoti jau paruoštą kavą buvo svajonė, kurią jiems pavyko įgyvendinti 2015 metais. Įsigiję senos gamyklos, veikusios dar tarpukariu, pastatą, jie čia įsirengė kavos skrudinimo manufaktūrą, kavinę ir parduotuvę. Kadangi pagrindinė „Rocket Bean Roastery“ vieta yra atokiau nuo miesto centro, čia daugiau renkasi vietiniai. Visgi norėdami išgerti kokybiškos kavos, nedidelę jų kavinę rasite ir senamiestyje.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Daugiau skanių vietų, kurias verta aplankyti Baltijos šalyse, rasite knygoje „99 Places of Taste in the Baltics“. Nežinantiems primename, kad trečius metus iš eilės geriausiu pasaulyje pripažinto VMG kulinarinio žurnalo leidėjai inicijavo išskirtinį projektą – pristatyti Baltijos šalių gastronominį pasaulį, apie kurį iki šiol plačiuoju mastu buvo mažai žinoma. To rezultatu tapo VMG kulinariniuose apdovanojimuose pristatyta knyga, kurioje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.

Valerijos Stonytės nuotr.


#rocketbean #Baltijosšalys #kurvalgyti #kavine #restoranųgidas #kureiti #99placesoftasteintheBaltics

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg