Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Pasislėpę nuo visų: paslaptingas sūrių ūkis (TIK VMG)

Šią vietą galima lengvai pravažiuoti net nesusimąsčius, kad tai – ne paprastas karjeras uolose, o ir mažas, žmogaus rankomis sukurtas sūrių rojus Sicilijoje, Marsalos regione. Sveiki atvykę į „Caseificio Impicciche“ arba daug paprasčiau – pono Giovanni Impicciche pieninę!

Tomo Bauro nuotr.

Tomo Bauro nuotr.


Tačiau prieš patekdami į rojų turėsite susipažinti ir su jį supančiu kraštovaizdžiu. Jei nebūtų sodo, galėtumėte sakyti, kad keliavote mėnulio paviršiumi – uolos, akmenys, vėjas ir vienodai geltonos spalvos.

Tomo Bauro nuotr.

Tomo Bauro nuotr.


Tomo Bauro nuotr.

Tomo Bauro nuotr.


Nusileidę į karjero apačią, turite iš tiesų unikalią galimybę savo akimis pamatyti, kaip gimsta sūriai. Čia pat ganosi ir ožkos bei avys, iš kurių pieno jie gaminami, o prie uolos glaudžiasi pats pieno ūkis. Tiesą pasakius, ir tai nieko nuostabaus – jį atpažinsite iš kvapo. Nedideliame pastate išvysite visus etapus, kaip avies pieno sūris virsta tikru sicilietišku delikatesu.

Savininkai didžiuojasi galėdami puoselėti senąsias tradicijas, todėl jų ūkis yra atviras turistams – visi norintys gali atvykti ir netgi išbandyti vietos gaminių degustaciją. Čia rasite apie 14 rūšių vieno populiariausių Sicilijoje „Pecorino“ sūrio. Avies pieno sūris gardinamas įvairiais prieskoniais – nuo paprastų juodųjų pipirų iki įvairių riešutų ar alyvuogių. Šio sūrio aštrų skonį atpažinsite ir valgydami makaronus Sicilijoje – vietos gyventojai negailėdami beria jo ant šio patiekalo viršaus!

Tomo Bauro nuotr.

Tomo Bauro nuotr.


Tomo Bauro nuotr.

Tomo Bauro nuotr.


P. S. Pieninė yra įsikūrusi 20 minučių kelio į pietryčius nuo Marsalos. Daugiau informacijos galite rasti ČIA arba kontaktiniu el. paštu caseificioimpicciche@gmail.com

#italija #ūkis #CaseificioImpicciche #Sicilija #sūrinė #sūris

ATGAL

PASIDALINTI