Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Pasaulis kavos puodelyje: nuo Vienos iki Buenos Airių

Kai vienos durys užsidaro, visada atsidaro kitos. Kai pasaulis, kurį kažkada taip godžiai ragavome, užsidarė, o mes užsidarėme savo namų pasaulėliuose, NESPRESSO rado būdą, kaip atverti duris į pasaulį plačiau nei bet kada anksčiau.

Naujas „Nespresso" lungo kavų asortimentas „World Explorations" – tarsi pažintinis turnė po įdomiausią, unikaliausią kavos kultūrą ir istoriją turinčias pasaulio vietas.Atsibundate, įdedate kavos kapsulę į „Nespresso" kavos aparatą, spustelite mygtuką ir savo pojūčių dėka teleportuojatės į Stokholmą, Buenos Aires, Šanchajų, Vieną, Keiptauną ar Tokiją. Šeši skirtingi skoniai, šešios skirtingos patirtys, šeši miestai, pasakojantys skirtingas kavos istorijas. Renkatės Jūs.

Kur keliausite šiandien?


Keiptaunas (Pietų Afrikos respublika) ir „Cape Town Envivo Lungo“

Pietų Afrika visada buvo svarbus ir karštas taškas kavos prekeivių žemėlapiuose, tad natūralu, kad čia susiformavo labai gyvybinga, „stipri“, su charakteriu ir pikantiška kavos kultūra bei jos skonis.

Mėgaukitės taip, kaip tai daro vietiniai: šliūkštelkite šiek tiek pieno, kuris suteiks kavai šilko tekstūros.

Daugiau apie šią kavą skaitykite čia.


Stokholmas (Švedija) ir „Stokholm Fortissio Lungo“

Švedai – vieni didžiausių kavos mėgėjų pasaulyje, mėgstantys intensyvią ir aromatingą juodą kavą su pikantiškais salyklo poskoniais. Intensyvi juoda kava su salyklu, pikantiško, kiek kartoko, skonio.

Mėgaukitės, kaip tai daro vietiniai: į didelį aromatingą puodelį kavos įdėkite cinamono lazdelę. Būtinai šeimos ar draugų rate.

Daugiau apie šią kavą skaitykite čia.


Viena (Austrija) ir „Vienna Linizio Lungo“

Itin malonus, puikiai subalansuotas Vienos kavos skonis, kuriame atsiskleidžia lengvai paskrudintos saldžios Brazilijos ir Kolumbijos arabikos pupelės ir vos stipresnės aromatinės salyklo natos. Tobulai tinka gardinti pienu ir plakta grietinėle.

Mėgaukitės, kaip tai daro vietiniai: į savo lungo kavą įpilkite 150 ml karšto vandens ir mėgaukitės ja su gabalėliu torto

Daugiau apie šią kavą skaitykite čia.


Tokijas (Japonija) ir „Tokyo Vivalto Lungo“

Japonai siekia rafinuotumo ir tobulumo. Sodri kava, kurioje puikiai dera ir „skamba“ subtilios gėlių natos, žiupsnelis vaisių poskonių ir itin subtili rūgštelė.

Mėgaukitės, kaip tai daro vietiniai: pasigaminkite 150 ml juodos kavos ir luktelėkite, kol atsiskleis visi jos aromatai.

Daugiau apie šią kavą skaitykite čia.


Šanchajus (Kinija) ir „Shanghai Lungo“

Kava kaip ir vis dar besiformuojanti Azijos kultūra, ši yra itin dinamiško skonio – su vos juntamomis kartumo ir saldžiomis raudonų vaisių natomis, sujungianti tris skirtingas arabikos pupeles – Kenijos, Kinijos ir Indonezijos. Tiršta, „pieniška“, su tobulu neįkyriu rūgštumu.

Mėgaukitės, kaip tai daro vietiniai: didelį puodelį kavos gersite dar ilgiau, jeigu įpilsite šlakelį grietinėlės.

Daugiau apie šią kavą skaitykite čia.


Buenos Airės (Argentina) ir „Buenos Aires Lungo“

Buenos Airės – bene gurmaniškiausia kavos vieta pasaulyje. Tai švelniausia ir saldžiausia lungo kava, kuri puikiai dera su daug karšto pieno ir cukrumi, sujungianti švelniai skrudintą Kolumbijos arabiką ir Ugandos robustą, kuri suteikia grūdų ir saldžių kukurūzų spragėsių natų.

Mėgaukitės, kaip tai daro vietiniai: nepagailėkite pieno ir cukraus. Ir didelio puodelio!

Daugiau apie šią kavą. skaitykite čia


Visas „Nespresso" naujas kavas, aksesuarus bei kavos aparatus rasite čia:

www.nespresso.lt arba „Nespresso" butikuose PC „G9“ bei PLC „Panorama“ Vilniuje.


Įkvepiančių kelionių!

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg