AŠ Ikona vmgonline

Pakuočių dizainas: su kokiais iššūkiais susiduria kūrėjai ir kaip tendencijas veikia ekologija? (lai


„Pakuočių gamintojai atsidūrė tarp kūjo ir priekalo – pagal naujausius reikalavimus reikia mažinti pakuotės kiekį ir sluoksniškumą, bet gamintojas turi pateikti daugiau informacijos, kuri būtų aiškiai matoma“, – sako Edvardas Kavarskas, pakuočių dizaino kūrimo profesionalas, pakuotės dizaino ir ženklodaros agentūros „Étiquette“ dizaino strategas.

Tuo metu Darius Kisielius, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos (LGDA) valdybos narys ir Nacionalinių pakuotės dizaino apdovanojimų (NAPA) atstovas, produkto pakuotę įvardija kaip komunikacijos priemonę, kuri turi siųsti aiškią žinutę vartotojams, kuriuos nori pasiekti gaminti.

Abu laidos pašnekovai sutaria – meno čia nėra, o kiekvienas pakuotės elementas turi būti kruopščiai apgalvotas.

Su kokiais iššūkiais susiduria pakuočių kūrėjai? Kaip keičiasi pakuočių mados ir kokia kryptimi judame? Kaip tendencijas veikia ekologija? Kaip pasaulio maistu atrodo Lietuvos gamintojai? Kokios klaidos dažniausiai daromos? O iš kokių pavyzdžių galima mokytis?


Laidos „Skonio iššūkis“ klausykitės kiekvieną ketvirtadienį 16.05 val., „Žinių radijo“ eteryje.

#ekologija #dizainas #produktųpakuotės #pakuočiųgaminimas #pakuotės #EdvardasKavarskas #rimaaukštuolytė #DariusKisielius #skonioiššūkis

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg