AŠ Ikona vmgonline

PAGALIAU! Naudingos maisto programėlės

„Mobiliųjų programėlių, kurių pagrindinė tema – maistas, yra šimtai, o gal net keli tūkstančiai. Visos jos skirtos padėti ką nors padaryti: pasidalyti skaniais atradimais, surasti naujų receptų, rekomenduoti savo mėgstamus restoranus ir kitas vietas pavalgyti, skaičiuoti kalorijas, derinti produktus, apsipirkti internetu, rezervuoti staliuką mėgstamame restorane, surasti gerą vyną ar tiesiog prastumti slenkantį laiką.

Gyvenime mane lydintys žodžiai „mažiau yra daugiau“ savo prasmės nepraranda ir tada, kai kalbama apie mobiliąsias technologijas. Programėlių išbandžiau tikrai nemažai, tačiau ilgainiui savo vietą telefone rado kelios, naudojamos kasdien“, – sako Eglė Mačerauskė, fotografė/laisvai samdoma komunikacijos specialistė.

FOURSQUARE. Be jokios abejonės, pati geriausia visų laikų mobilioji programėlė mano telefone. Per amžių amžius. Tik ji padėjo Paryžiuje su vietiniais pagurkšnoti vyno bene geriausiame vietiniame bare BARON ROUGE, San Franciske – pakliūti į kavinę, kurioje ilgas dienas ir naktis leido pats Jackas Kerouack’as (ieškoti VESUVIO CAFE), rasti piniginei nepavojingą tikrą itališką tratoriją (TRATTORIA LUZZI) Romoje, pamatyti, kur Taline renkasi madingiausias neformalus šiandienos jaunimas (sename fabriko angare įsikūręs F-HOONE), ir dar – dešimtys kitų pilvą ir akis džiuginančių atradimų. Tikriausiai girdėjote sakant, kad svečioje šalyje (o ir savoje!) gero maisto reikia ieškoti ten, kur renkasi vietiniai. Ši programėlė – pats geriausias sufleris, kur rasti tų vietinių ir skanaus maisto, o kartu ir gerai praleisti laiką. Patarimas: dairykitės tik į tas vietas, kurios įvertintos daugiau nei 8 balais. Ir nepatingėkite peržiūrėti kitų vartotojų nuotraukų bei atsiliepimų. Seni turistiniai gidai tegul keliauja užtarnauto poilsio, nes pačios karščiausios naujienos ir patys naujausi restoranai pirmiausia atsiranda čia.

RIVERFORD. Esu sveiko gyvenimo būdo šalininkė. Stengiuosi, kad mano ir mano šeimos šaldytuve bei lėkštėse būtų ne tik kuo daugiau sveiko maisto, bet ir kuo daugiau daržovių. Nemokamai RIVERFORD programėlei dedu daug pliusų už tai, kad pateikia 770 daržovių: įrodymas, jog receptai – tai ne tik kugelis, ir jie ne nuobodūs. Taip pat rasite informacijos ir patarimų kone apie visas daržoves. Programėle paprasta naudotis, veikia paieškos sistema, be to, ji interaktyvi: jei šaldytuve turite tik pankolį, porą ir salierą, pažymėkite daržoves, ir programėlė pasiūlys jas pasigaminti à la Grecque.

BARBORA. Mano parduotuvė telefone. Ji smarkiai sumažino apsilankymų parduotuvėje skaičių. Džiaugsmas dėl sutaupyto laiko ir galimybės nedaryti to, ko daryti nenori, bet reikia. Galiu gurkšnoti kavą tingią sekmadienio popietę ar užsiimti kitais dalykais, kol maistas bus surinktas ir pristatytas į namus (galėtų, žinoma, į šaldytuvą viską sukrauti, bet tiek to). Didžiulis pliusas už mobiliosios parduotuvės dizaino sprendimus ir apsipirkimo patogumą (bei malonumą). Programėle itin patogu naudotis, ji aiški, minimalistinė.

DONNA HAY. Ši mokama australietiška mobilioji programėlė pritaikyta tik „iPad“ planšetėms (tai elektroninė žurnalo DONNA HAY versija), tačiau, jei turite progą ir jums smalsu, labai rekomenduoju atsiversti bent vieną šio žurnalo numerį. Trumpai – puikus požiūris į leidybą ir mūsų spaudos ateitį. Turbūt nereikia sakyti, kad visų australų širdis užkariavusios Donnos Hay receptai yra paprasti, nesudėtingi, o verčiant virtualius puslapius akys ir pilvas ima norėti visko.

MEAL DEAL. Dar viena lietuviška mobilioji programėlė mano telefone. Labai patogi, kai pietų metas ateina būnant mieste. Mėgstu žinoti iš anksto, ką valgysiu pietums ar vakarienei, – taip pietų meto laukti smagiau. O, kai pilvas gurgia, pernelyg išlaidauti nesinori, bet eiti į restoraną dienos pietų, kur gali gauti katę maiše, taip pat nelabai traukia. MEAL DEAL programėlėje kasdien galima rasti maitinimo įstaigų siūlomų dienos pusryčių ir pietų pasiūlymų, akcijų ir t. t. Nustačiusi jūsų buvimo vietą, programėlė rodo arčiausiai esančias įstaigas, kur galite papietauti, ir jų šiandienos valgiaraštį. Be to, tekstinė paieška padės rasti norimą patiekalą, maitinimo įstaigos pavadinimą, gatvę ar virtuvės tipą. Deja, veikia tik Vilniuje.

#mobilieji #naudinga #itunes #telefonui #programėlės #maistas #iphone #verta #apps

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg