AŠ Ikona vmgonline

Paaiškėjo naujų faktų apie „Sofa de Pancho“ savininkų skyrybas

Kai šį ketvirtadienį VMGonline.lt pranešė apie tai, kad vilniečių pamėgto meksikiečių restorano bendraturtis Linas Starkus jį palieka ir atidaro naują užkandinę, nesitikėjome, kad galėtų būti kitaip. Tačiau šįryt pamatę dabartinės savininkės įrašą asmeninėje „Facebook“ paskyroje (žemiau) puolėme aiškintis, kaip yra iš tikrųjų. Diana Puškoriūtė-Bartkuvienė rašė, kad šiuo metu jau buvęs bendraturtis L. Starkus restoraną paliko seniau.


D. Puškoriūtė-Bartkuvienė socialiniame tinkle komentavo, kad verslininkas L. Starkus restoraną paliko prieš trejus metus, o teiginiais, kad tik dabar atsiskyrė nuo restorano, siekia reklamuoti naują užkandinę, kurią neseniai atidarė Halės turguje.

Lino Starkaus įrašas socialiniame tinkle. Jame jis skelbia, kad palieka restoraną.


VMGonline.lt susisiekė su abiem pusėmis. L. Starkus komentavo, kad praėjusį penktadienį notarų biure jis pasirašė dokumentus, kuriais oficialiai įteisinta, jog dabartinis „Sofa de Pancho“ savininkas yra vienas – D. Puškoriūtė-Bartkuvienė. Jo teigimu, jokio melo jo įraše socialiniame tinkle nėra, o šiuo metu, jo žodžiais tariant, „tiesiog verda emocijos“.

D. Puškoriūtė-Bartkuvienė portalui atsakė raštu: „Savo poziciją išsakiau viešai. Nematau tikslo viešinti asmeninių detalių, bet norėčiau pabrėžti, jog partnerystę su Linu Starkumi baigėme prieš trejus metus, dabar užbaigėme ir formaliai. Straipsnio antraštė, mano manymu, neatitinka realybės. Jei kalbate apie jo veiklą, taip ir darykite, nesiekite prašau jo vardo su mūsų restoranu.“

#DianaPuskoriute #meksikiečiųrestoranas #linasstarkus #Wingis #sofadepancho

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg